Краще Разом: досвід інклюзивного проекту

Зареєструватись
    Краще Разом: досвід інклюзивного проекту

ІНКЛЮЗИВНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ «КРАЩЕ РАЗОМ» ЇДЕ НА ГАСТРОЛІ ДО ЛЬВОВА

У межах гастрольної подорожі відбудуться дві основні події:
    ☑️ 18 ГРУДНЯ о 19:00, Театр Лесі Українки (Городоцька, 36) — показ вистави за мотивами поемагонії Льюїса Керролла «ПОЛЮВАННЯ НА СНАРКА»;
    ☑️ 19 ГРУДНЯ о 12:00, Центр Шептицького (Стрийська, 29а) — інформаційна зустріч «Краще Разом»: досвід інклюзивного мистецького проєкту.
    Вхід вільний (за попередньою реєстрацією)

☑️ ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ
    Як зібрати в одну команду людей, що пересуваються на візках, з ДЦП, незрячих, з аутизмом, із синдромом Дауна, й зробити з ними театральну виставу? Виявляється, що можна, й такий унікальний інклюзивний мистецький проєкт уже три роки існує в Кривому Розі. Це доводить, що право на самовираження є рівним для всіх! І вони їдуть до Львова!
    На наступний день після Вистава «Краще Разом» ми зберемось у Центрі Шептицького на розмову з учасниками проєкту про важливе:
    – видимість людей з інвалідністю у місті та мистецтві;
    – про інклюзію на основі досвіду проєкту «Дружба без обмежень» та інклюзивного мистецького проєкту «Краще Разом»;
    – про побудову громадянського суспільства на основі досвіду Культурно-громадський центр ШELTER+.
    Зустріч відбудеться в межах співпраці з Кафедрою педагогіки та соціальної роботи Факультету наук про здоров’я Українського Католицького Університету Соціальна робота УКУ / Social Work UCU
    Краще Разом: досвід інклюзивного проекту, Центр Шептицького www.facebook.com/events/3558401157533219
    19 грудня 12:00, Центр Шептицького (Стрийська, 29-А)
    Вхід вільний (за попередньою реєстрацією https://forms.gle/uJop2jTjqsWsQtg87)