Концерт Камерної Музики 3/4

 • Дата
  15 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  150-250
  Придбати квиток
  Концерт Камерної Музики 3/4

  У Львові температура на термометрі опускається дедалі нижче, а це означає, що у всіх вже святковий настрій та передчуття свята!
  В честь цього 15 грудня 2018 року в рамках Фестивалю Камерної Музики «3/4» відбудеться зимово-казковий концерт в Центрі імені Андрея Шептицького УКУ.

  В програмі заходу ви почуєте музику з балету Петра Чайковського із загальновідомою назвою “Лускунчик”. Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій, подарує маленьким і дорослим, і зовсім дорослим, глядачам незабутні відчуття краси і свята, а виконання твору квінтетом духових – дерев’яних інструментів додасть нового звучання вже таким знайомим мелодіям. 

  Також, у виконанні дитячого хору Дударик ви почуєте твір “Щедрик” М.Леонтович у супроводі квінтету. На цьому перелік творів не завершується, проте залишається подарунком для глядачів! Адже зимова казка і є для того, щоб дарувати тепло рідним і близьким, робити для них подарунки. Так і концерт 3/4 хоче подарувати вам початок справді казкових зимових свят, які вас очікують попереду!
  Квитки незабаром у продажу!

  Ваші свята починаються разом з нами о 18:00 в Центрі Шептицького УКУ!

ІНШІ події центру