Коли штормить у житті

 • Дата
  26 Листопада
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  100-150 грн.
  Зареєструватись
  Коли штормить у житті

  Усі ми тонемо в інформаційних потоках. Вигорання, тривожність, синдром втрачених можливостей чи порушення сну – майже кожен українець зіштовхується з негативними наслідками сучасного способу життя. Стресів уникнути неможливо, але можливо навчитись з ними справлятися.

  Знаємо, що багатьом подобаються стресові ситуації – період сесії, коли горять дедлайни, або коли потрібно реалізувати кілька проектів одночасно. Сотні мейлів, сповіщень, подій та людей. В такі моменти варто задуматись, як це все впливає на наше здоров’я, поведінку та відносини з іншими людьми? Що відбувається в нашому організмі під час стресових ситуацій? Чому ми відчуваємо ті чи інші емоції? Як не переходити межу від легкого роздратування до неконтрольованої істерики?

  Ми не вирішимо усіх ваших проблем, але допоможемо розпізнати небезпечний для ментального здоров’я стан. Поговоримо про нові виклики для нашого психічного здоров’я, яке створює сучасне суспільство. Навчимось розуміти себе, розпізнавати свої потреби та знайдемо шлях для вгамування внутрішнього шторму.

  Спікерки:
  Марта Попова – доцент кафедри клінічної психології (Факультет наук про здоров’я УКУ), кандидат психологічних наук. Консультант у напрямку когнітивно-поведінкової терапії. Психолог-консультант методу Відео Інтерактивного Тренінгу.

  Oleksandra Nizdran – доцент кафедри клінічної психології (Факультет наук про здоров’я УКУ), кандидат психологічних наук, психолог вищої кваліфікаційної категорії. Психотерапевт у напрямку позитивної психотерапії.

  Коли: 26 листопада о 18.30
  Де: Паркова аудиторія Центру Шептицького УКУ
  Квитки – https://events.ucu.org.ua/e/lekciya

ІНШІ події центру