Insight LvBS Inside #3

 • Дата
  30 Березня
  Місце
  Insight LvBS Inside #3  Третій номер бізнес-видання Lviv Business School (LvBS) побачив світ! Ви зможете знайти його у Центрі Шептицького та в кав’ярні Горіховий дім/Walnut House. Журнал містить статті українською та англійською мовами і розповідає про найважливіші новини з життя LvBS, її учасників навчальних програм та випускників, про lifelong learning філософію, яку сповідує команда та люди, що навчаються у Школі, про благодійність, інновації, майбутнє!

  Маємо для вас приємну несподіванку, третій номер бізнес-видання #Insight_LvBS_Inside вже приїхав з друкарні! За час, що минув від останнього випуску, відбулося багато важливого, чим хочемо поділитися. Ми ростемо та мріємо ще більше. Ми й далі навчаємо, що failure is ok, та самі вчимося шукати у невдачах нові, ще більші можливості. Зрештою, легкі шляхи – не завжди ведуть до успіху. Дякуємо вам, що ми разом і що завдяки вам ми – школа, що заряджає! Вперед до важливих інсайтів! З любов’ю, команда #LvBS. Отримати свій примірник ви можете на рецепції та на подіях Школи.

  Цей журнал було створено разом з авторами та експертами Sergii Lesniak Ігор Ігнатович Igor Blystiv Andrew Rozhdestvensky Oksana Romanyshyn Lucas Monzani Stephen Russo Vlodko Khitsyak Alejandro Danylyszyn Roksolyana Voronovska Lilia Kuzik Anastasiya Markuts Nataliya Saturska Евгений Уткин Roksolana Kravchuk Veronika Savruk Anna Lewis Iryna Dmyterko Альвіна Бургазлі (Alvina Yoko Burgazli) Yuriy Stoyko Mykhailo Dumanskyi Olena Iankovska-Malosnyak Anton Tkachuk Olya Dolya Maryana Pankiv Natalka Shpot у співпраці з Daniel Schauer Myroslava Gurniak Marta Kryvetska GRAM branding Богдан Ємець (Bohdan Yemets) Олександр Ласкін Zoriana Vladyka Vasyl Vladyka.


  Facebook

ІНШІ події центру