Інформаційний день Українського Культурного Фонду у Львові

 • Дата
  20 Червня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького 127 конференц-зал
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Інформаційний день Українського Культурного Фонду у Львові

  Інформаційний день УКФ для західного регіону України відбудеться у Львові в приміщенні Центру Шептицького (вул. Стрийська, 29).

  Фахівці фонду зроблять презентацію конкурсів культурно-мистецьких проектів (типи конкурсів, бюджет, обсяги грантів), розкриють завдання і пріоритети конкурсів, пояснять календар проведення конкурсів, технічні критерії оцінювання та критерії призначення фінансування. 

  Потенційні апліканти зможуть отримати відповіді на запитання про те, хто може брати участь в конкурсах, які основні документи для подання на конкурс, як виглядає процедура подання документів, а також вичерпну інформацію про бюджет проекту, умови фінансування, допустимі та недопустимі витрати.

  До участі в Інформаційному дні Українського культурного фонду запрошуються потенційні учасники конкурсів культурно-мистецьких проектів (представники культурних інституцій, вищих навчальних закладів, культурні менеджери й куратори, митці та інші).

  Участь безкоштовна за реєстрацією: (дедлайн 14 червня): https://bit.ly/2sosJmt

  Деталі: на сайті www.ucf.in.ua
  Додатково для вашої зручності 7 червня буде проведено всеукраїнський інформаційний вебінар: https://youtu.be/alQxecCW88U.

ІНШІ події центру