In Progress. Дрес-код України доби Незалежності

 • Дата
  24 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  In Progress. Дрес-код України доби Незалежності

  Презентація книжки Зої Звиняцьківської “In Progress. Дрес-код України доби Незалежності”.

  Видання присвячено моді України доби Незалежності. Тут є все: від божевільного пострадянського авангарду 90-х та важкого гламуру 2000-х до радикальних концептуальних пошуків початку 10-х, сучасного поміркованого консюмеризму та останніх еко-трендів. 200 витворів 40 українських дизайнерів, усю новітню історію української моди було представлено влітку 2017 року в Мистецькому Арсеналі в межах масштабного виставкового проекту «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності». У книзі модні артефакти з виставки доповнено концептом історії української моди, розповідями про найкращі колекції та дизайнерів, а також унікальними архівними фотографіями з модних показів різних часів, що відображають не лише історію моди, а й історію суспільства.
  Гортаючи книгу, читач ніби подорожує в часі, відчуваючи атмосферу «шалених 90-х», стабільних нульових та сповнених надіями десятих. Це наймодніша з можливих розповідей про те, чим жили люди в Україні з 1991 року — і аж до сьогодення.

  Зоя Звиняцьківська – історикиня моди, fashion-критикиня, журналістка, культурологиня, за фахом мистецтвознавиця. Досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду та одяг в якості інструменту дослідження. Стояла біля витоків української модної індустрії та вітчизняної fashion-критики. Модна кураторка форумів Dofa.fund. Лекторка Kiev Fashion Institute та Ukrainian Fashion Education Group. Створила авторські курси «Історія моди ХХ століття», “Українська мода доби Незалежності”, «Українська мода ХХ сторіччя», “Модний авангард”. Авторка розділу про сучасну моду України в енциклопедії «World dress and fashion» (Berg Publishers, Oxford, UK).
  Запрошена кураторка Мистецького Арсеналу, кураторка виставки «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності” (2017) – масштабної розповіді мовою одягу про суспільні зміни, що відбулись в Україні протягом останньої чверті сторіччя.

  Вхід вільний. Реєстрація – https://forms.gle/JqGaDcPB4n7xduAu7
  Коли: 24 жовтня о 19.00
  Де: Паркова аудиторія

ІНШІ події центру