HR Friday: Як сформувати Employee Experience Journey Map [Львів]

 • Дата
  7 Вересня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького 127 конференц-зал
  Зареєструватись
  HR Friday: Як сформувати Employee Experience Journey Map [Львів]

  #LvBS та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошує 7 вересня на HR Friday у Львові на тему: «Де ми втрачаємо кандидатів? Як сформувати Employee Experience Journey Map». Спікером зустрічі буде HR-консультант малого та середнього бізнесу Людмила Коптелова.
  Поговоримо:
  – про бажання, цілі пошуку кандидатів та цілі власників компаній;
  – на яких етапах кандидат контактує з роботодавцем, з ким, які враження та проблеми відбуваються на цих етапах;
  – помилки рекрутерів та HR’ів при підборі кандидатів, де вони втрачають потенційних працівників та на яких етапах, що з цим можна зробити;
  – як проаналізувати шлях кандидата по вакансіях.
  Коли: п’ятниця, 7 вересня, 18:00
  Де: Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, ауд. Паркова
  Вартість участі у події: 250 грн
  Деталі та реєстрація на сайті: https://goo.gl/84Jke8
  Людмила Коптелова 6 років працює у сфері HR. Була Head of HR Department у перекладацькій компанії, яка входить у ТОП-3 по Україні. Сформувала з «нуля» два відділи по роботі зі штатним (50 чоловік) та позаштатним (більш ніж 500 активних фрілансерів) персоналом. Останній рік працює HR-консультантом з малим та середнім бізнесом. Галузі роботи компаній: складська логістика, виробництво, енергетика, інжиніринг, будівництво. Допомагає компаніям у напрямках систематизації HR-процесів, упровадженню Agile-методик у не ІТ-компаніях та HR-відділах, розвитку бренда роботодавця та корпоративної культури.

ІНШІ події центру