HR Friday: HR як частина ДНК компанії [Львів]

 • Дата
  7 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Зареєструватись
  HR Friday: HR як частина ДНК компанії [Львів]

  #LvBS та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошують 7 грудня на HR Fridaу – дискусію «HR як частина ДНК компанії». Учасники зустрічі: Nataliia Gurianova-Gaidina, Global Talent Acquisition Business Partner у SoftServe, Ірина Нагорна (Iryna Nahorna), COO в компанії Innocode. Модератор дискусії – Natalka Shpot, академічний лідер програми «HRM у бізнесі».
  «Здається, ми знову знаходимось в точці переосмислення ролі HR у бізнесі. Ще зовсім недавно йшла мова про важливість побудови ефективного HR в організації, залученість менеджерів з персоналу до прийняття управлінських рішень, ми звикали до словосполучення «HR бізнес-партнер», продовжуючи швидко «крутити педалі» операційної роботи, вибудовували його функції. Сталося: у більшості компаній HR працює і різними способами намагається бути корисним, продовжуючи вчитись і задавати всім оточуючим запитання «а чи ТЕ я роблю?».
  Складність у тому, що правильної відповіді не існує, HR як частина управлінської функції органічно відповідає потребам бізнесу, бажано – на випередження.
  Ми вирішили це проілюструвати двома прикладами живих, успішних і дуже різних моделей HR, про які розкажуть їхні носії, представники двох різних компаній з однієї галузі. Різні потреби, різні способи організації, в чомусь полярні, в чомусь дуже близькі. На основі цих готових моделей простіше виплекати свою», – розповідає про те, чого чекати від цієї зустрічі, Наталка Шпот.
  Вартість участі у події: 250 грн
  Більше деталей та реєстрація: https://goo.gl/LNpV97
  Контактна особа: Christina Dolna, [email protected], (098) 350 35 56.

ІНШІ події центру