HR Friday: 10 корпоративних проектів, що змінили компанії

 • Дата
  13 Грудня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  300 грн
  Зареєструватись
  HR Friday: 10 корпоративних проектів, що змінили компанії

  #LvBS та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 13 грудня на HR Friday у Львові на тему: 10 корпоративних соціальних проектів, які змінили компанії. Спікер зустрічі – керівниця CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», експертка з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сталого розвитку – Maryna Saprykina.

  Корпоративну соціальну відповідальність (КСВ) все більше вимагають споживачі, клієнти і працівники. Глобальні інвестори оцінюють репутацію компанії та їх керівників й керівниць, в тому числі і відповідно до КСВ їх бізнесу. Незначна активність Amazon в проектах КСВ призвела до виключення Джефа Безоса зі списку найбільш ефективних топів 2019 року.

  Під час зустрічі ви зможете дізнатися про приклади 10 компаній в Україні, КСВ-проекти яких змінили людей і самі підприємства. Це подія для натхнення, аналітичної роботи потім, що надає можливість порівняти свою компанію та покращити репутацію. Також є і невеличкий бонус – ви зможете почути результати першого в Україні опитування КСВ-менеджерів, яке проводив Центр «Розвиток КСВ» спільно з delo.ua і дізнатись, чим вони займаються, їх бюджети, «точки болю» та плани на 2020.

  Зустріч буде корисна для фахівців з персоналу та корпоративної соціальної відповідальності, лінійних менеджерів та керівників.

  Коли: 13 грудня 2019 року, 18:30
  Вартість участі в події: 300 грн

  Деталі та РЕЄСТРАЦІЯ: https://lvbs.top/06g
  Локація: 127 ауд., Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29a
  Контактна особа: Кухтяк Катерина, [email protected]

  90% молоді шукають серед своїх майбутніх роботодавців компанії з сенсом. Це компанії, яким небайдужі соціальні та екологічні проблеми і, які постійно шукають як знизити свій негативний вплив та зробити внесок у розвиток країни. Чи має ваша компанія сенс?

ІНШІ події центру