Хакатон «УКУ – технологічний університет. Як цього досягти?»

 • Дата
  12 Жовтня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Хакатон «УКУ – технологічний університет. Як цього досягти?»

  12 жовтня Центр бізнес-дизайну #LvBS запрошує на хакатон, під час якого студенти, викладачі, працівники та випускники УКУ шукатимуть рішення: як зробити Український католицький університет UCuniversityнайбільш цифровим університетом. Мета хакатону – зробити процес вступу, навчання і роботи зручнішим та ефективнішим. Учасники, що запрезентують свої проекти, будуть запрошені на закриту лекцію провідного бізнес-футуролога світу Адріана Сливоцького. 

  Максимальна кількість учасників у команді – 6 осіб. До команди можна залучати по одній людині, яка ніколи не була у спільноті УКУ. Це принесе свіжі ідеї та цінне бачення клієнтів ззовні.
  Реєстрація команд триває до 5 жовтня включно.

  Переможці хакатону отримають грошовий приз, а також можливість доопрацювати ідею та втілити її разом з менторами та адміністрацією університету. 

  Деталі та реєстрація: https://goo.gl/ZUV8XG

  Адріан Сливоцький (член Дорадчої ради LvBS, входив до Thinkers50, списку провідних світових бізнес-мислителів, а також топ-25 найкращих світових бізнес-консультантів, партнер компанії Oliver Wyman, один із найбільших фундаторів УКУ) видав книгу «Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги», де він акцентує на можливостях та перевагах малих команд у конкуренції з великими компаніями. 
  Конкуруючи з великими університетами, УКУ має швидко розвиватися, динамічно реагувати на запити клієнта і використовувати різноманітні технологічні рішення, бо це – одні з ключових факторів успіху в асиметричній конкуренції, як зазначає Адріан Сливоцький.

ІНШІ події центру