Гнів Божий і справедливість на війні | о. Петро Терлецький

 • Дата
  23 Травня
  Місце
  Онлайн Фейсбук Центру Шептицького
  Подія
  Гнів Божий і справедливість на війні | о. Петро Терлецький
  Жахи війни з непоправними втратами шокують світ. Як правильно вчинити у цій війні? Пацифізм, протидія (зі) зброєю чи лише громадська участь є правильні? Ці питання ускладнені ще одним новітнім парадоксом найбільшої війни вже, здавалося б, секулярної Європи після 1945 р. Властиво, військова доктрина в устах верховного агресора звучить: «Нема більшої любові, як ВІДДАТИ душу свою за друзів своїх» (Ів 15,13).
   
  Очевидно, пошук відповіді залежить від основних визначень: а яким є насправді Бог у християнській релігії? Милосердя і благодать у Святому Письмі справді різко контрастують із Божим гнівом, карами, потопом та кровопролиттям. Наслідувати що маю я у хаосі доктрин і тверджень?
   
  Спробуємо розібратися з гостем одинадцятого етеру «Знаків часу» – о. Петром Терлецьким, доктором біблійних наук , богословом, та координатором Волонтерської Сотні УКУ.
   
  Коли: 23-го травня о 20:00
  Де: онлайн-трансляція на фейсбук-сторінці Центру Шептицького
   
  Про «Знаки часу»: минулого року ми говорили про те, як нас та світ змінив коронавірус. А сьогодні з інтелектуалами, науковцями, митцями, блогерами говоритимемо, як війна змінює нас та всіх навколо.
   
  Якщо маєте питання до спікера, можете написати їх в обговоренні події або безпосередньо в коментарях під стрімом.
   
  Також ви можете підтримати донатом УКУ та Волонтерський центр УКУ: https://supporting.ucu.edu.ua/en/donate
  До зустрічі і до перемоги 🇺🇦
ІНШІ події центру