Фотопроєкт «(Не)жива комунікація»

 • Дата
  27 Лютого - 5 Березня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Цоколь
  Вхід вільний
  Фотопроєкт «(Не)жива комунікація»

  Зміни, які настали в Україні після повномасштабного вторгнення ворожої держави, стали причиною різних перетворень у міських середовищах. Фотопроєкт «(Не)жива комунікація» досліджує ці зміни в трьох містах України: Львові, Чернівцях та Києві.

  Основною ідеєю проєкту є спостереження за неживими об’єктами міської інфраструктури, які стали свідками війни та змін. Фотографії, зроблені у рамках проєкт, пропонують перспективу цих об’єктів, які змінили форму сприйняття або зникли зовсім.

  Через війну деякі пам’ятки та об’єкти отримали додатковий “захист”, щоб зберегти їх на майбутнє. Інші ж були демонтовані, аби відповідати сучасному українському контексту. Деякі елементи були встановлені чи демонтовані, щоб забезпечити безпеку громадян в умовах війни.

  «(Не)жива комунікація» досліджує ці зміни та намагається показати, як «живе» та «неживе» доповнюють одне одного та здійснюють свою комунікацію. Назва проєкт відображає цей підхід, оскільки обидва типи об`єктів взаємодіють між собою.

  Фотопроєкт охоплює три міста, кожне з яких має свою індивідуальну історію війни та свою візуальну мову. Фотографії, зроблені у цих містах, засвідчують зміни, що настали після вторгнення ворога.

ІНШІ події центру