Емоційний інтелект і військове лідерство: презентація досліджень

Безкоштовно
    Зареєструватись
    Емоційний інтелект і військове лідерство: презентація досліджень

12 червня Центр лідерства УКУ запрошує на презентацію двох унікальних та важливих для України досліджень: про роль емоційного інтелекту для досягнення успіху у бізнесі та про військове лідерство в українському контексті. Дослідження дозволяють зрозуміти як розвиток певних компетенцій та лідерських чеснот допомагають досягати амбітних цілей та результатів, а також бути ефективним лідером.

Що впливає на прийняття рішень, досягнення амбітних цілей та розвиток бізнесу? Яку роль у цьому відіграють натхнення, відчуття драйву та вміння налагоджувати стосунки? Дослідження емоційного інтелекту серед керівників та власників бізнесу дали цікаві відповіді на ці запитання, які і будуть оприлюднені на презентації.

Також у межах дослідження лідерського характеру військових в Україні вдалося проаналізувати модель лідерства, розроблену Ivey Business School та простежити взаємозв’язок трьох чеснот військових лідерів (підзвітність, смиренність, колаборація) та їхнього соціального і психологічного благополуччя. У дослідженні взяли участь представники Збройних Сил України та добровольчих батальйонів, що дозволяє простежити відмінності у структурі характеру представників цих двох організацій.

Спікери:
    Andrew Rozhdestvensky – виконавчий директор Center for Leadership of UCU викладач LvBS
    Natali Pylat – PhD, дослідниця Center for Leadership of UCU
    Halya Andrushkiv – СЕО «АСГ Ністром Україна» випускниця програми МВА Lviv Business School (LvBS)
    Павло Мамонтов– студент програми МРА School of Public Management UCU, ветеран АТО
    Pavel Tikhonovski – студент програми МРА School of Public Management UCU, ветеран АТО

Коли: 19:00, вівторок, 12 червня
    Де: Центр Шептицького, м. Львів, вул. Стрийська, 29, аудиторія 127 («Паркова»).

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/DEoop6
    Контактна особа: Оксана Романишин, [email protected], 063 430 46 61