Електронні ресурси

Умови користування передплаченими електронними ресурсами:

 • Електронні ресурси
  • Користувачі Бібліотеки УКУ зобов’язані дотримуватися правил та умов користування електронними ресурсами.
  • Усі ліцензійні передплачені ресурси захищені умовами ліцензійних угод з провайдерами. Дозволено створювати окремі копії (електронні та в друкованому вигляді) статей та інших документів лише з дослідницькою та навчальною метою.
  • Жодним чином електронні та друковані копії, доступні через бази, не можуть бути використані з комерційною метою.
  • Користувачам заборонено системно завантажувати цілі журнали, або окремі їх випуски.
  • Заборонено копіювання баз та будь-яких їх частин/колекцій програмами автоматичного скачування.
  • Доступ до ресурсів відбувається за контролем IP адрес (без жодних обмежень з будь-якого комп’ютера на території університетського містечка).
 • JSTOR ( jstor.org )

  JSTOR (Journal STORage) – некомерційна організація (Нью-Йорк). Пропонує платний сервіс доступу до онлайн-архівів старіших номерів рецензованих журналів. Тексти потрапляють в електронному вигляді (E-Text) в архів після оцифрування. JSTOR містить понад 2000 назв журналів в 20 колекціях (57 дисциплін), це понад 50 млн. відсканованих сторінок. БД містить 344 тис. окремих номерів журналів, 7,1 млн. статей. Доступ: без обмежень з будь-якого комп’ютера на території університетського містечка Період доступу: 2014-2016

  Передплачена колекція

  JSTOR пропонує Вам також наступні програми доступу: Early Journal Content free access У той час як більшість змісту журналів, що вміщує БД JSTOR, утримується під ліцензію від видавців, деякі є суспільним надбанням (public domain). З вересня 2011 року JSTOR запровадив програму Early Journal Content free access, згідно яеої надає вільний доступ до півмільйона статей з двох сотень видань (тобто 6% від усіх статей, доступних в JSTOR). Ці статті опубліковані:

  • в США до 1923 року
  • в інших країнах – до 1870 року Register & Read

   У березні 2012 року JSTOR запустив експериментальну програму Register & Read, щоб запропонувати безкоштовний доступ для будь-якого, хто реєструється в кабінет MyJSTOR. Згідно з програмою, користувач може читати онлайн обмежену кількість статей за відрізок часу (3 статті кожних 2 тижні). В програмі – 1300 журналів, доступних для читання онлайн. Детальніше

 • HEINONLINE ( home.heinonline.org )

  Школа права Українського католицького університету, отримала доступ до «HeinOnline» – однієї із найбільших міжнародних юридичних баз даних. Це – найбільша в світі база результатів правових досліджень у pdf-форматі. Вона охоплює понад 160 000 найменувань, 150 млн. сторінок, понад 2400 періодичних видань. Використовується у 175 країнах. Доступ до «HeinOnline» наданий за фінансової підтримки Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  Користуватися «HeinOnline» можна не лише працівникам та студентам Українського католицького університету. Усі охочі можуть отримати безкоштовний доступ безпосередньо в Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького. УКУ є першим Україні, хто має та надає всім бажаючим такий доступ.

  Відео як користуватися базою за посиланням https://home.heinonline.org/

 • EBSCOhost (web.a.ebscohost.com)

  Маємо доступ до Базового пакету EBSCOhost до 1 грудня 2018 року (тестовий режим)!

  Доступ можливий за посиланням у приміщенні
  http://search.ebscohost.com

  По активності використання буде залежати передплата в майбутньому! 
  Список періодичних видань відповідних Баз даних можна знайти або на стартовому екрані вибору бази даних для пошуку або за адресою 
  https://www.ebsco.com/products/research-databases?f%5B0%5D=market%3A1
  (треба зазначити одну з 400 баз даних EBSCO)

  У тестовий пакет входить 11 Баз даних:
  Academic Search Premier
  Ця мультидисциплинарна база даних містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань є попередньо рецензованих. Передбачені дублюючі файли більш ніж для 100 журналів у форматі PDF за період з 1975 року по теперішній час. Також забезпечується можливість пошуку серед більш ніж 1000 найменувань джерел цитування.

  AHFS Consumer Medication Information (тимчасово)
  AHFS Consumer Medication Information – це достовірний і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS) ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією з лікарських засобів, викладених зрозумілим для споживачів мовою. Ресурс увійшов в десятку лауреатів національного конкурсу серед видань по освіті споживачів, проведеного Міністерством охорони здоров’я і соціальних служб США. Зміст оновлюється щомісяця.

  Business Source Premier
  Business Source Premier – найпопулярніша в галузі база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей з більш як 1 100 рецензованих видань. У базі даних представлений повний текст джерел, найраніший з яких датований 1886 роком, а також доступні для писку посилання починаючи з 1998 року. Business Source Premier перевершує інші бази даних по повноті представлених текстів, що відносяться до всіх дисциплін бізнесу, в тому числі до маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки. Ця база даних щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

  ERIC
  База даних ERIC (Education Resource Information Center), що забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів і інформацію з журналів, включену в бази даних Current Index of Journals in Education і Resources in Education Index.

  European Views of the Americas: 1493 to 1 750
  Ця нова бібліографічна база даних, яка містить об’ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов’язаними з Америкою. База даних European Americana, що представляє хронологічний опис робіт, виданих в Європі в 1493-1750 роках і були присвячені Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу. База даних містить понад 32 000 записів і пропонує доступ до великої інформації про Америку, виданої в Європі до 1750 року. Бібліотека зібрана EBSCO Publishing спільно з бібліотекою Джона Картера Brown Library.

  Health Source – Consumer Edition
  Ця база даних є найбільш повний збірник даних з охорони здоров’я, доступних для бібліотек у всьому світі, і включає різні галузі охорони здоров’я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров’я. У базі даних Health Source: Consumer Editionпредставлено близько 80 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров’я.

  Health Source: Nursing / Academic Edition
  Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін. Health Source: Nursing / Academic Edition також представляє ресурс AHFS Consumer Medication Information, в який включені 1300 інструкцій із застосування пацієнтами непатентованих лікарських засобів (понад 4700 торгових марок препаратів-дженериків).

  MasterFILE Premier
  Ця багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час. Охоплюючи практично всі предметні області загальної спрямованості, MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 592 000 фотографій, карт і прапорів. База щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

  MEDLINE
  База даних MEDLINE містить інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та безлічі інших питань. База MEDLINE була створена Національної медичної бібліотекою і використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) з можливістю пошуку в деревовидної і древовидно-ієрархічній структурі з використанням пошуку по підзаголовкам і “вибухового” вилучення з архіву об’ємом 5 400 біомедичних журналів.

  Newspaper Source
  У базі даних Newspaper Source представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База днних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- і радіоновин.

  Regional Business News
  Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

  Teacher Reference Center
  База даних Teacher Reference Center містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

  Маленька підказка: тут можна переглянути відео, як користуватися базами EBSCO:
  https://www.youtube.com/watch?v=Im52V1A8p04

  Нагадуємо: вирішуєте ви, чи буде здійснена передплата бази даних EBSCO!

 • СulOnline (culonline.com)

  СulOnline – база електронних версій книг видавництва «Центр учбової літератури» 
  Наскільки? Від сьогодні до 2 грудня 2018 року.
  Як? Доступ можливий у приміщенні УКУ за посиланням: http://www.culonline.com.ua/
  Логін: ucu
  Пароль: library
  Кому корисно? Тим, хто навчається та просто цікавиться. У базі представлено понад 1100 найпопулярніших навчальних видань за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки.

  Наголошуємо, що від вашої активності користування базою СulOnline буде залежати можливість її передплати в майбутньому.