Електронні ресурси

Умови користування передплаченими електронними ресурсами:

 • Електронні ресурси
  • Користувачі Бібліотеки УКУ зобов’язані дотримуватися правил та умов користування електронними ресурсами.
  • Усі ліцензійні передплачені ресурси захищені умовами ліцензійних угод з провайдерами. Дозволено створювати окремі копії (електронні та в друкованому вигляді) статей та інших документів лише з дослідницькою та навчальною метою.
  • Жодним чином електронні та друковані копії, доступні через бази, не можуть бути використані з комерційною метою.
  • Користувачам заборонено системно завантажувати цілі журнали, або окремі їх випуски.
  • Заборонено копіювання баз та будь-яких їх частин/колекцій програмами автоматичного скачування.
  • Доступ до ресурсів відбувається за контролем IP адрес (без жодних обмежень з будь-якого комп’ютера на території університетського містечка).
 • JSTOR ( jstor.org )

  JSTOR (Journal STORage) – некомерційна організація (Нью-Йорк). Пропонує платний сервіс доступу до онлайн-архівів старіших номерів рецензованих журналів. Тексти потрапляють в електронному вигляді (E-Text) в архів після оцифрування. JSTOR містить понад 2000 назв журналів в 20 колекціях (57 дисциплін), це понад 50 млн. відсканованих сторінок. БД містить 344 тис. окремих номерів журналів, 7,1 млн. статей. Доступ: без обмежень з будь-якого комп’ютера на території університетського містечка Період доступу: 2014-2016

  Передплачена колекція

  JSTOR пропонує Вам також наступні програми доступу: Early Journal Content free access У той час як більшість змісту журналів, що вміщує БД JSTOR, утримується під ліцензію від видавців, деякі є суспільним надбанням (public domain). З вересня 2011 року JSTOR запровадив програму Early Journal Content free access, згідно яеої надає вільний доступ до півмільйона статей з двох сотень видань (тобто 6% від усіх статей, доступних в JSTOR). Ці статті опубліковані:

  • в США до 1923 року
  • в інших країнах – до 1870 року Register & Read

   У березні 2012 року JSTOR запустив експериментальну програму Register & Read, щоб запропонувати безкоштовний доступ для будь-якого, хто реєструється в кабінет MyJSTOR. Згідно з програмою, користувач може читати онлайн обмежену кількість статей за відрізок часу (3 статті кожних 2 тижні). В програмі – 1300 журналів, доступних для читання онлайн. Детальніше

 • HEINONLINE ( home.heinonline.org )

  Школа права Українського католицького університету, отримала доступ до «HeinOnline» – однієї із найбільших міжнародних юридичних баз даних. Це – найбільша в світі база результатів правових досліджень у pdf-форматі. Вона охоплює понад 160 000 найменувань, 150 млн. сторінок, понад 2400 періодичних видань. Використовується у 175 країнах. Доступ до «HeinOnline» наданий за фінансової підтримки Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  Користуватися «HeinOnline» можна не лише працівникам та студентам Українського католицького університету. Усі охочі можуть отримати безкоштовний доступ безпосередньо в Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького. УКУ є першим Україні, хто має та надає всім бажаючим такий доступ.

  Відео як користуватися базою за посиланням https://home.heinonline.org/