Дні УКУ: відбудова та оновлення України

Кампус УКУ Козельницька, 2
    Подія
    Дні УКУ: відбудова та оновлення України
    Повномасштабне вторгнення росії на територію України сколихнуло кожного. Сколихнуло весь світ… Які уроки війни засвоїмо ми і світова спільнота? Як має відбуватися майбутня відбудова й оновлення України та суспільства? Саме ця тема є у фокусі цьогорічних Днів УКУ, які відбудуться у Львові 10-16 вересня 2022 р. На одному майданчику ми об’єднаємо наших викладачів, студентів, випускників та друзів університету.

Щорічні Дні УКУ – це святковий тиждень в Українському католицькому університеті з нагоди початку нового академічного року, під час якого відбудеться серія відкритих лекцій, майстер-класів, інтерв’ю від запрошених промовців, посвята першокурсників у студенти, а також святкування празника Храму Святої-Софії Премудрості Божої.

Реєстрація на Дні УКУ за посиланням.
    Програму дивіться за посиланням.

Запрошуємо студентів, працівників, львів’ян та друзів УКУ долучитися до інтелектуальної дискусії про відбудову України після перемоги!