Чи розуміє світ місце України? | Олександр Фільц

 • Дата
  19 Травня
  Місце
  Онлайн Фейсбук Центру Шептицького
  Подія
  Чи розуміє світ місце України? | Олександр Фільц
  Україна підійшла до зміни головного гасла демократичних цінностей, задекларованих ще енциклопедистами та втіленими Французькою революцією – Свобода, Рівність, Братерство. Ми пропонуємо на нинішній день цю формулу змінити.

  Свобода як фундаментальна якість усього живого – залишається неухильною цінністю. Але її забезпечення на основі рівності і братерства більше не функціонує. Тому наше місце полягає у тому, щоб запропонувати нову формулу демократичних цінностей.
  Якою вона буде? У цій новій, пропонованій Україною, формулі свободу захищають довіра і право. Нова формула звучатиме Свобода, Довіра і Право (Libertas, Fides, Jus). Вона передбачає нову суспільну реальність співпраці між публічними та державними інституціями, волонтерськими рухами та армійськими підрозділами, дисциплінованим суспільством, яке відповідально ставиться, наприклад, до державної таємниці та готове її захищати і очікує від держави взаємної довіри та відповідального забезпечення своїх інтересів. Україна як, де факто, держава горизонтальної структури уже зараз втілює ці цінності. Чи зможе нова геополітична точка, якою стає Україна, втілити цю нову формулу в дію? І яким буде її вплив на сучасні вертикальні організації – як східні, так і західні?
   
  Поговоримо про це з гостем десятого етеру «Знаків часу» – Олександром Фільцом, психотерапевтом, доктором медичних наук.
   
  Коли: 19-го травня о 20:00
  Де: онлайн-трансляція на фейсбук-сторінці Центру Шептицького
   
  Також ви можете підтримати донатом УКУ та Волонтерський центр УКУ: https://supporting.ucu.edu.ua/en/donate
ІНШІ події центру