Чудова можливість для PR-менеджерів, комунікаційників соціальної сфери та усіх, хто працює над важливими змінами у нашій країні. Стартує новий курс Practicum від Школа журналістики УКУ. ️Для учасник

18 Листопада

️Для учасник

🔥Чудова можливість для PR-менеджерів, комунікаційників соціальної сфери та усіх, хто працює над важливими змінами у нашій країні. Стартує новий курс Practicum від Школа журналістики УКУ.

✔️Для учасників це можливість працювати з досвідченими тренерами і співпрацювати з провідними міжнародними організаціями: WWF в Україні, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ в Україні, Transparency International Ukraine , Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine ,Інтерньюз-Україна.
    ✔️Досвідчені наставники
    ✔️Нові кар’єрні можливості