Борис Ґудзяк — Богдана Матіяш: публічне інтерв’ю | Стипендія Шептицького

 • Дата
  17 Вересня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  Безкоштовно
  Подія у Facebook
  Борис Ґудзяк — Богдана Матіяш: публічне інтерв’ю | Стипендія Шептицького
  «Книжка розмов із митрополитом Борисом Ґудзяком, над якою ми тепер із владикоюпрацюємо, – це видання, якого передовсім мені самій дуже бракувало на книжковому ринку», — розповідає Богдана Матіяш.
   
  Цю книгу Богдана Матіяш готує в межах Стипендії Шептицького як переможниця Open Call. Запрошуємо вас на публічне інтерв’ю з владикою Борисом Ґудзяком, яке увійде до книги Богдани Матіяш.
   
  Богдана Матіяш: «Владика Борис є духовним лідером, моральним авторитетом, без перебільшення, для тисяч людей, і тому дивно, що ми досі не маємо ані видань із окремими його проповідями, ані зібраних під однією обкладинкою лекцій владики Бориса, ані численних книжок-розмов із ним. Дотепер лише Тарас Прохасько підготував і видав іще 2003 року невеличку книжечку-розмову з тоді ще отцем Борисом у рамках проекту «Інший формат». Відтоді були численні інтерв’ю, виступи на телебаченні й на численних публічних майданчиках, але вже давно настав час після цієї майже двадцятирічної перерви на трохи грубшу книжку розмов із тепер уже митрополитом Борисом Ґудзяком».
   
  Реєстрація: https://forms.gle/XK954FnvUmijhTRA6
  *Лекція відбуватиметься з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.
   
  Онлайн-трансляцію презентації дивіться на сторінці Центру Шептицького 17 вересня о 16:00
   
  Проєкт «Стипендія Шептицького» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.
ІНШІ події центру