Благодійний фонд ‘Відкриті очі’

 • Дата
  21 Березня
  Місце
  Благодійний фонд ‘Відкриті очі’  Завтра о 19.00 у Центрі Шептицького відбудеться Презентація книги Common sense по-українськи!📒
  Ivan Leshko розповість як створювалась книга та відповість на ваші запитання, приходьте)

  2-й тираж книжки ‘Common sense по-українськи’ (https://www.facebook.com/commerce/products/1733065640051303/) вже готовий тішити читачів.

  Ми приємно вражені тим, що перший тираж розлетівся лише за півтори тижні! Завдяки вашій активності для благодійного проекту ‘Кімната позитиву 2.0’(https://openeyes.org.ua/uk/projects/26079) було зібрано 86 тис. грн. Відгуки перших читачів можна переглянути тут (https://www.facebook.com/pg/onepaperbook/reviews/)

  Замовлення книжок не припиняються 😇 саме тому автор книги Ivan Leshko підготував 2-й тираж книг, які вже доставляють всім бажаючим.

  Нагадаємо, що всі кошти від проданих примірників автор передає на реалізацію нашого благодійного проекту ‘Кімната позитиву 2.0’(https://openeyes.org.ua/uk/projects/26079). Купуючи цю книгу, ви маєте можливість не лише розвинути в собі лідера, а також долучитись до створення кімнат дитячого дозвілля для маленьких пацієнтів одразу чотирьох лікарень України (Івано-Франківськ, Рівне, Харків та Дніпро).

  Щоб замовити книгу просто перейдіть за лінком (https://www.facebook.com/commerce/products/1733065640051303/)) і надішліть меседж до OnePaperBook. Ваша підтримка проекту є надзвичайно важливою 😊


  Facebook

ІНШІ події центру