Big Start магістерських програм LvBS 2019!

 • Дата
  2 Жовтня - 2 Вересня
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького
  Вартість
  Безкоштовно
  Зареєструватись
  Big Start магістерських програм LvBS 2019!

  2 жовтня одна з найважливіших подій року для Львівської бізнес-школи УКУ #LvBS – великий старт магістерських програм! Цьогоріч одночасно розпочнуть навчання нові учасники аж 5 програм: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, Програма Інновацій Львівської Бізнес-школи, MSc in Marketing Management.
  Це буде спільним святом для наших власників бізнесу та топ-менеджерів, зокрема й технологічних компаній, HR’ів та інноваторів, а також маркетологів. Адже до Спільноти #LvBS у 2019 році долучаються понад 100 осіб, на яких впродовж 2 років чекає цікаве занурення у бізнес-освіту.

  Вже традиційно зустріч-знайомство учасників зі Школою розпочнеться вітальною кавою о 9:00 у Центрі митрополита Андрея Шептицького. Після цього відбудеться інтерактивний квест, що дасть змогу їм дізнатися більше про LvBS, УКУ та ближче познайомитися між собою.
  Також у межах першого навчального модулю з учасниками зустрінуться ректор Український католицький університет UCuniversity о. Bohdan Prach, перший проректор Taras Dobko і проректор та декан-засновниця LvBS Sophia Opatska/

  Разом з цим на абітурієнтів чекає неформальне знайомство та спілкування з командою школи та її випускниками.

ІНШІ події центру