Біблія у Корані

 • Дата
  6 Листопада
  Місце
  Центр ім. Андрея Шептицького Паркова аудиторія
  Вартість
  100-150
  Придбати квиток
  Біблія у Корані

  Які таємниці життя Ісуса приховує Коран? Хто спокусив Адама та чому різниться кількість дерев у раю в Біблії та Корані? Ким насправді був Авраам/Ібрагім? Що говорить Старий Завіт про нащадків Ізмаїла та чому християнам вартує знати, що таке Курбан-Байрам? 6 листопада ми поговоримо про цікаві історії, які згадуються у Біблії та Корані, зокрема будемо порівнювати ці сакральні тексти між собою та шукати відповіді на запитання.
  У Корані, поміж таких постатей як Ной, Давид, Соломон, Івана Хреститель, ми знаходимо опис чудес Ісуса, які відсутні у Біблії. Також це стосується і Марії, певні деталі із життя якої, є присутні у Корані, але відсутні у Біблії. Який вплив це може мати на християн та на ісламо-християнський діалог як такий?

  Відтак, запрошуємо вас на цикл лекцій “Несподіваний Іслам”. Лектор – Roman Nazarenko, докторант Тілбурзького університету(Нідерланди). 

  Впродовж курсу ми дізнаємося про значення таких термінів: Джагілійа; Халіфат; Хіджра; Джихад; Шаріат; Сунна; Люди Писання; Курбан-Байрам; аль-Ісра валь-Мірадж.

  Коли: 6 листопада о 18.30
  Локація: Центр Шептицького, Паркова аудиторія.
  Квитки: https://2event.com/events/1550578

ІНШІ події центру