Подаруй книгу

Бібліотека Українського католицького університету з великою вдячністю приймає пожертви бібліотечних матеріалів: книги, журнали, газети та інше.

Протягом багатьох років щедрі дарувальники робили значні внески у наш фонд. Тому ми дуже цінуємо бажання кожного жертводавця урізноманітнити і наповнити колекції Бібліотеки УКУ.

На жаль, у бібліотеки вкрай обмежений простір для зберігання всіх видань. Ми змушені ретельно комплектувати літературу для фондів. Кожну одиницю перевіряємо на повторюваність та визначаємо її актуальність, щоб якнайкращим чином задовольнити потреби користувачів.

Тому інформуємо про умови комплектування фонду Бібліотеки подарованими колекціями.

Приймаємо матеріали:

  • тематично дотичні до дисциплін, що викладаються в Українському католицькому університеті;
  • актуальні, сучасні;
  • історично цінні.

Не приймаємо:

  • брошури;
  • ідеологічно застарілі видання;
  • дублети;
  • у незадовільному фізичному стані;
  • заборонені до розповсюдження нормами українського законодавства.

Щиро просимо кожного жертводавця не доставляти дарунки відразу до нас, а натомість попередньо надіслати e-mail ([email protected]) із подарунковими пропозиціями у вигляді списку з такою інформацією про кожну одиницю:

– автор;

– назва;

– том, випуск, частина;

– вихідні дані (місце, видавництво, рік);

– кількість примірників.

 

Отриманий дарунок автоматично переходить у власність Бібліотеки Українського католицького університету. З ним ми також отримуємо право розпоряджатися дублетами або неактуальними матеріалами у найбільш відповідний спосіб, наприклад, передавати або обмінюватись матеріалами з іншими бібліотеками.

 

Ми будемо автоматично визначати, які книги додавати у фонд Бібліотеки, якщо дарунок отримаємо без попереднього списку.

 

Бібліотека УКУ також із вдячністю приймає благодійні пожертви, переказ яких можна здійснити на сайті УКУ.

А також видання, які не має можливості придбати самостійно. Якщо виникнуть питання, напишіть e-mail відповідальній за комплектування Ірині Парамбуль ([email protected]).

 

Щиро дякуємо за розуміння і довіру до Українського католицького університету та книжкові дарунки для фондів нашої Бібліотеки!