Збір триває

• Збір триває
    Рідні наші люди,
    хочемо подякувати всім вам, хто долучається до збору книг “Хочу читати” для відновлення простору читання у селі Богданівка, що на Київщині.
    Там росіяни під час окупації спалили школу і дитячий садочок, залишивши дітей без можливості здобувати освіту так, як має бути.
    Проєкт DLC: Цифрові освітні центри займається створенням освітніх центрів у деокупованих місцях, і одним із переліку є якраз Богданівка.
    І простір для освіти та дозвілля вже майже готовий.
    Очікують тільки техніку та книжечки!
    Ми з вами вже назбирали більше 300 книг, але дуже хочемо передати більше!
    Якщо у вас є можливість та бажання подарувати дітям і дорослим добрі історії на сторінках, приносьте/надсилайте книги до нас, а ми все передамо у Богданівку!
    Дякуємо Бібліотеці Борщівського агротехнічного фахового коледжу, Аліні Струк, Юлії Воробець, Сергєві Гавекно і всім таємним добродіям та добродійкам за книги!
    • 12 Жовтня