Від видавництва “Книги XXI”

• Від видавництва “Книги XXI”

Нові надходження книжок-історій від видавництва “Книги ХХІ”.

• Катя Петровська “Мабуть Естер”

Про трагічні події Голокосту, про сім’ю, пам’ять, приватну історію родини і держави, про повернення, присутність, про страх і, звісно, про життя.

• Тарас Прохасько “Одної і тої самої”

Про себе самого поза себе самим. Про важливі речі і про необхідність у різний спосіб повторювати їх.

• Райнер Кунце “Чутливі шляхи”

Вірші про мандрівки, поетичність світу, про життя автора та людей навколо, про світовий порядок. І дуже багато метафор.

• Анатолій Добрянський “Листи до матері”

Про становлення, радянську Буковину, довірливі стосунки, про матір і сина, про душевність. Про студентське життя, місто, університет, армійські літні збори, редакцію обласної газети, літературне об’єднання, про подорожі, плани та сподівання. Про життя сільської вчительки, родинне тепло. Про дух часу від середини 50-х років майже до кінця 60-х.

• 13 Липня