Велика вдячність за цей і попередні збори книг

 • Велика вдячність за цей і попередні збори книг

  Ми вже писали, що не вперше збираємо книги.
  А от на днях отримали сповіщення від Save Ukraine, про те, що у Медіатеці імені Жана Моне у французькому місті Буа-Коломб, яке розташоване біля Парижа, відбулося прямо аж офіційне відкриття полиці з українськими книжками.
  Пам’ятаєте, як ми з вами збирали книги для цього міста у червні? Тепер і там українці, які перебувають далеко від дому, мають підтримку. Та й іноземні друзі можуть помітити, побачити, відчути і роздивитись українську книгу!
  І це завдяки вам!
  Бо це ви приносили частинки своїх бібілотек, бо це ваша любов і небайдужість роблять можливими такі відкриття.
  Бо це все творите ви!

  А ще один результат збору ми навіть мали змогу побачити на власні очі (ці фото зробила наша працівниця): у місті Краків, куди у квітні збирали з вами книги. Вони вже влиті у фонд міської бібліотеки. І всі, хто приходить сюди, знають, що тут їх чекає часточка рідної України.
  Це теж стало можливим завдяки вам!

  А тепер ми прагнемо відновити втрачене: збір на новий простір для читання у селі Богданівка продовжується.
  Минулий тиждень став найряснішим за попередні!
  Ми буквально по кілька разів на день ходили на пошту, зустрічались із друзями і незнайомими людьми, забирали таємні пакунки із полиці та від охоронців, які зустрічали вранці нас словами: “Вам тут передали знову” 🙂

  Так-от, за минулий тиждень прийшло 246 нових прекрасних книг!
  Дякуємо Юлії Воробець, Пернеті Надії, Марті, Пилипенко Галині, Сингаєвському Ярославу, Лучків Ірині, Зацепіній Антоніні, Жерьобкіній Тетяні, Ізотову Юрію, Христині Желеховській, дякуємо дуже Юлії Сливці, Ользі Лозинській, за цілу колекцію коміксів дякуємо Яблонському Василю і за цілу коробку новесеньких книг дякуємо Анастасії Маргітич!
  І кожному та кожній із вас, хто таємно поклав книги на полиці збору, – ДЯКУЄМО!

  Ви чудові. Бережіть своє світло!

  • 8 Листопада
Переглянути ще