“Ukraїner. Країна зсередини” автор ідеї Богдан Логвиненко

 • “Ukraїner. Країна зсередини” автор ідеї Богдан Логвиненко

  Подорож, необмежена в часі – про книгу українського проєкту Ukraїner “Ukraїner. Країна зсередини” (автор ідеї: Богдан Логвиненко; Видавництво Старого Лева, 2019 р.)
  16 дослідницько-документальних експедицій, 100 тисяч кілометрів та понад 400 відвіданих населених пунктів склалися в одне видання “Ukraїner. Країна зсередини”.

  Це унікальний український путівник, який мотивує відкривати кожну клітинку, кожну молекулу нашої країни зсередини.
  Вчить цінувати і любити те, що в нас є: рідне, споконвічне.

  “Юкреінер почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна” (Богдан Логвиненко).

  Для кого книга?
  Для людей різних поколінь і вподобань. Для дітей є багато кольорових фото, які сподобаються та запам’ятаються надовго.
  Для всіх, хто хоче відкривати нові території, подорожувати по Україні.
  Для іноземців, бо Україна того варта, і ця книжка демонструє це.

  Коли читати?
  Приємний тон оповіді в книзі додасть неабиякого шарму під час вечірнього читання. Тепле какао сміливо занесе вас подумками в тепле літо чи золоту осінь, коли так любо подорожувати рідними Карпатами, відкривати для себе нові горизонти української землі.

       

  • 13 Лютого
 • Тут і Різдво в Криворівні і «Зерноленд» у Івківцях. Музей Юрія Дахна в Москалях і кар’єри в Коростишеві. Маріупольські терикони і Боржавська вузькоколійка. Ліри Гордія Старуха і неймовірна історія Валерія Єрмакова, який із допомогою команди Ukraїner здійснив мрію свого життя – побував у Греції.

 • Чи ви знали, що осередків гончарства в Україні близько десяти? А найбільше серед них – це Опішне на Потавщині. А про закинуту радіолокаційну станцію на Буковині? “Памір”-це 5 антенних куполів на висоті 1565 м над рівнем моря. Або про відомі осередки екобудівництва в Україні? Одне із найвідоміших знаходиться в Славському, ним займаються архітектори Едуард Пастух та Ольга Суха.

 • А уявіть, як можна політати в небі разом із «Цивільним повітряним патрулем» та ще й приносити користь суспільству, слідкуючи за містом у небі! А знали, що в Україні є фабрика «Universum Guitar», на гітарах якої грають Еліс Купер, Джон Патітуччі, Томмі Емануель?

   

  Автор тексту: Ірина Підгородецька

Переглянути ще