“Спілкування з дитиною в малюнках” Наталя Біда, Антоніна Оксанич, Олександра Сидорченко

 • “Спілкування з дитиною в малюнках” Наталя Біда, Антоніна Оксанич, Олександра Сидорченко

  “Повага в країні починається з поваги до дитини”. Як би це не звучало, але батьками не народжуються, а батьками стають – учаться бути.

  Освітній проєкт #Небийдитину видав збірку інфографік «Спілкування з дитиною в малюнках». 

             

  “І книга, і проєкт є дуже актуальними для сучасних українських сімей – у контексті, коли “виховання без насильства” стає ідеалом, ціллю та горизонтом сучасних батьків. Та ще бракує особистих навичок, а також комунікативних та культурних схем і методів для досягнення цього ідеалу. 

  Великою мірою виховання відбувається через спілкування. 

  Книга дає дуже чіткі орієнтири для ненасильницького спілкування з дитиною, які базуються на сучасних дослідженнях психології та педагогіки. 

  Тут не знайдете глибоких пояснень виховних процесів. Зате дуже багато пропозицій у формі інфографік для зміни звичних нашій культурі методів спілкування з дитиною, зокрема фраз і комунікативних схем, які шкодять її розвитку. Ця книжка може бути швидким помічником для батьків, які плекають розвиток дитини, прагнуть бути надійною базою для неї і вміють тримати чіткі рамки дисципліни. А також мріють подарувати щасливе дитинство своїй дитині, а для себе –  щасливе батьківство”.

  (с) Ольга Бойко, старша викладачка кафедри педагогіки та соціальної роботи УКУ.

  Книжка «Спілкування з дитиною в малюнках» підійде як для батьків, так і для тих, хто хоче почуватися комфортно поряд із дитинкою.

  У каталозі тут.

    

  • 28 Листопада
Переглянути ще