Шукаємо Агентів добра!

• Шукаємо Агентів добра!
    Найкраще мати чітку мету.
    І от наша максимально чітка — зібрати 1000 книг для поки що безрадісної бібліотеки на Миколаївщині, яка пережила окупацію.

Хочемо викликати радість на малих і великих обличчях у Снігурівській громаді:
    для цього ми і задумали проект “Хочу читати”.

У цій справі нам дуже потрібні Агенти добра!
    Ним може стати кожен і кожна, головне — хотіти допомогти діткам на іншому кінці країни і мати маленькі крильця за спиною.

Отже, в чому полягає допомога?
    • поширте інформацію про наш збір книг серед близьких вам людей, серед серйозних бізнес-партнерів, в батьківських чатах, чатах ОСББ, розкажіть сімейній лікарці, улюбленому священнику, однокласнику, який тепер працює на радіо.
    • допоможіть розклеїти плакати проекту “Хочу читати” там, де, на вашу думку, ходить найбільша кількість добряків і книголюбів.
    • підкажіть власникам і власницям домашніх бібліотек: книги, які свого часу робили їх щасливими, не заслуговують на те, щоб стояти мертво, вони можуть вирушити в подорож! А в кінці подорожі їх чекатимуть ті, кому ці книги зараз потрібні більше, ніж теперішнім власникам.
    • Або ж допоможіть нам у будь-який інший зручний для вас спосіб.

Чекаємо на:
    – україномовні! книги
    – за темами: художня і науково-популярна література;
    – від 2005 року, у доброму стані;
    – вікова категорія читачів: від 1 до 104 років.

Чекаємо у:
    – Бібліотеці УКУ в Центрі Шептицького (вул. Стрийська, 29А),
    – Бібліотеці на Філософсько-богословському факультеті (проспект Івана Павла ІІ, 35а).
    – на поштовому відділенні: можете надіслати книги “Новою поштою” чи “Укрпоштою (за деталями напишіть нам особисто: [email protected]).

До проєкту можна долучитись благодійною пожертвою, перейшовши за цим лінком.

… А ще, заходячи до книгарні по нову книгу собі чи комусь із близьких, просто згадайте про наш проєкт. І тоді, можливо, у вашу торбинку поміститься ще +1 книга…

І ще одне.
    Ви так само допоможете, якщо бодай тегните під цим постом людину, яка, на ваш погляд, точно здатна зробити добро у вигляді хоча б 1 подарованої книги, просто не знає, куди її нести. А тепер знатиме!

Агенти добра, знайдіться 🙏

• 2 Квітня