RapidILL — міжнародний бібліотечний абонемент

 • RapidILL — міжнародний бібліотечний абонемент

  Оголошуємо про запуск нової послуги міжнародного бібліотечного абонементу, яку можемо надавати через участь нашої бібліотеки у RapidILL (“rapid interlibrary loan”)!

  RapidILL є одним з продуктів Clarivate (зокрема, її частини ExLibris). Щоб підтримати наукову спільноту України, компанії запропонували українським бібліотекам безплатне користування.

   

  Що це таке?

  RapidILL — це система міжнародного бібліотечного абонементу, яка дозволяє швидко і легко замовляти та отримувати в електронній формі матеріали із понад 500 бібліотек світу. Через неї також можна замовити розділи книг, які лише частково доступні для перегляду на Internet Archive.

  І ми стали частинкою цієї великої системи!

  Дивіться повний список поточних учасників RapidILL (групи бібліотек (“поди”)) тут.

  А детальніша інформація про RapidILL є на офіційному сайті компанії.

   

  Як це працює?

  Запити вносяться у систему через Rapid web page. Далі програма ідентифікує наявність запитуваного матеріалу у одній зі згаданих вище бібліотек-партнерів та автоматично переадресовує їй запит. Опісля, здебільшого, в межах 24-ох годин, замовник отримує електронну версію публікації.

   

  Як скористатися послугою?

  Щоб замовити статтю чи розділ книги через платформу RapidILL, потрібно заповнити нашу гугл-форму.

  Термін виконання запитудо 2-ох робочих днів.

  Але перед замовленням публікації, перевірте уважно, чи не наявна вона вже у нашому електронному каталозі.

  (якщо книга чи стаття у нас є, то ви можете взяти безпосередньо читати чи ж замовити послугу електронної доставки документів)

  * Послуга доступна для спільноти УКУ та всіх зареєстрованих у нас користувачів.

  ** Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся дотримуватися відповідних законів про авторське право та/або інструкцій, що застосовуються до міжбібліотечного абонементу.

   

  Детальніше щодо самого процесу замовлення дізнаєтесь на нашому сайті в окремому розділі.

  Сподіваємось, ця послуга буде Вам корисною у навчанні та дослідженнях, адже відкривається ще більше можливостей доступу до інформації!

  • 9 Серпня
Переглянути ще