“Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його” Френсіс Джей

 • “Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його” Френсіс Джей

  Книга в електронному каталозі тут.

  Видано у видавничій групі “КМ-БУКС”

  “Щодня ми отримуємо десятки «вигідних» пропозицій: купи це — і ти матимеш привабливіший вигляд, придбай інше — і досягнеш успіху, а якщо станеш власником ще й ось цього, то щастю загалом не буде меж. Проте зазвичай результат є абсолютно протилежним: бездумне придбання великої кількості речей не лише стає причиною марних очікувань, а й висмоктує гроші з гаманців, псує стосунки з близькими, позбавляє справжніх радощів”. (з анотації)

  “Живи просто, аби інші просто могли жити” (Магатма Ґанді)
  Кожен із нас чимось володіє. Чимось більше, чимось менше. Правда, чи задумувались ви про те, що менше речей маєте, то краще може бути?

  “Відпусти, як дитина здмухує кульбабку одним видихом, сповненим легкості і безмірного щастя…” 
  Ви знаєте, що маєте, ви доглядаєте за цим і стаєте щасливішим. Нащо скуповувати весь супермаркет і витрачати кошти на насправді не дуже потрібні саме вам речі? Щоб цього якось уникнути, наприклад, в магазинчики краще приходити з наперед заготовленим списком найнеобхідніших речей.

  • 18 Вересня
 • “Насамперед відкрию вам головний секрет: володіння меншою кількістю речей може зробити вас щасливішим. Звучить дещо божевільно, чи не так?”
  Що більше мотлоху ви збираєте в своїй оселі, в своєму серці та голові, то важче, не практично і не комфортно стає жити.

  “Стати мінімалістом означає взяти усе своє майно під контроль. Заново здобути простір та повернути домівці функціональність і потенціал. Перетворити свою оселю на повне світла та свіжого повітря місце, де ми проводимо більшу частину свого життя. Ми проголошуємо незалежність мотлоху. Це справді звільняє!”
  Френсіс Джей у «Радощі мінімалізму» дає чіткі і лаконічні поради, чому вже сьогодні нам потрібно стати мінімалістами. І ви знаєте, це шалено дієво!

 • “Коли ви більше не прикуті до ваших речей, ви можете насолоджуватися життям, спілкуватися з іншими і брати участь у житті громади. Що менше ви тягнете за собою (як фізично, так і ментально), то є більш відкритими до нових вражень, краще здатні пізнавати нове та хапатися за можливості.”
  Книжка крок за кроком вчить нас унікального і зовсім простого мінімалістичного стилю життя, який личить дійсно всім.

  “Створюючи простір у власній оселі, ви знову зосереджуєтеся на важливому: на тому, що ви робите, а не що ви маєте. Життя занадто коротке, аби витрачати його на метушню навколо речей. З часом, коли ви постарієте і посивієте, то не станете згадувати свої речі, а згадуватимете, що робили у просторі між ними.”
  Від купівлі ще однієї сукні можна ж відмовитися: вдома їх і так більше 50!

  Краще розберіть свій гардероб, очистіть свою оселю від непотрібних меблів посуду, і помітите, якою гарною та світлою стала ваша домівка.

 • “Нарешті, купувати менше – це наріжний камінь мінімалістичного стилю життя. Обмеження покупок до необхідного – це найкращий спосіб приборкати вплив споживацтва, який напряму пов’язаний з проблемами виснаження ресурсів, тяжкими умовами праці та небезпечними відходами”.
  І нехай промені сонця прилітають до ваших домівок та думок щодня!

   

  Беріть читати книгу Френсін Джей “Радощі мінімалізму” (пер. з англ. М. Смагіної, видавнича група “КМ-БУКС”, 2019 р.)

  Написала Ірина Підгородецька

Переглянути ще