Полиці викладачів

 • Полиці викладачів

  Правила облаштування “поличок викладачів” у Бібліотеці УКУ на 2022/2023 н.р.

  У Бібліотеці Українського католицького університету існує давня академічна традиція провадження “поличок викладачів”. Ця опція дає можливість студентам одразу ознайомлюватися з літературою до курсу, який вивчають, у конкретній локації. Такий камерний, домашній підхід створює затишну навчальну атмосферу і полегшує пошук та доступ до потрібних книг.
  “Поличка викладача” певного курсу має статичну локацію, адже ці книжки на абонемент не видаються. Працювати з літературою студенти і всі охочі мають можливість лише в приміщенні бібліотеки.

  Важливі деталі:

  1. “Поличка викладача” облаштовується двічі впродовж навчального року: на початку І і ІІ семестрів.
  2. Перед початком кожного семестру бібліотекар, відповідальний за цей процес, оголошує через розсилку УКУ про оновлення та створення нових “поличок”.
  3. Усі викладачі, які зголошуються вперше або хочуть продовжувати свої вже існуючі “полички”, заповнюють форму “Пропозиції для створення “Полички викладачів” та узгоджують деталі, якщо потрібно.
  4. Якщо в процесі навчального семестру викладач/-ка прагне додати чи забрати книжку із своєї “полички”, то потрібно про це повідомити відповідального за цей процес бібліотекаря.
  5. Якщо викладач/-ка, який провадив “поличку викладача” в бібліотеці впродовж тривалого часу не надсилає відповідне підтвердження, то таку поличку буде скасовано, але з можливістю сформувати наново в майбутньому.

   

  Контакти відповідальної бібліотекарки Олени Фізер: [email protected]

  Подати пропозицію для створення “Полички викладачів”

  • 23 Вересня
Переглянути ще