Подаруйте книжку діткам

• Подаруйте книжку діткам

Маємо знову можливість допомогти нашим маленьким мужнім друзям, які вимушено переїхали за кордон, рятуючись від війни.

Бібліотека у Польщі (м. Краків)

написала нам:

“Biblioteka.Kraków” організувала в одній із своїх філій неподалік українського консульства “Щасливий куточок” для тимчасово переміщених українських дітей.

Діточки можуть тут відпочити і почитати книжки. Або ж послухати, як їм читають рідні чи бібліотекарі.

Ми збираємо книжки українською мовою самостійно (місцеві сім’ї приносять вже прочитані книжки своїх дітей).

Але потреба є дуже велика!

Приходить багато мам із дітьми, вони часто в поспіху їхали з дому, і тоді книжка не була першою потребою. Або ж ті книги, які вони взяли, вже прочитали.

Діточки дуже хочуть читати, і ми хочемо допомогти їм у цей нелегкий час. Щоб вони, слухаючи розповіді, чи самостійно читаючи, могли усміхнутися і відчути на мить рідний дім

То як, допоможемо?

Збираємо для дітей книжки на 1 поверсі у холі Центру Шептицького (на спеціально відведеній для цього поличці біля дверей)

від сьогодні до 7 квітня!

• 30 Березня