Перші 500 книг!

• Перші 500 книг!

Любі наші читачі,
    ми знову хочемо вам подякувати за те, що ви своїми добрими діями робите надзвичайні речі
    Завдяки кожному і кожній із вас уже вдалося зібрати трошки більше 500 книг!
    І дуже класної літератури. Уявляємо вже нову бібліотеку у Богданівці!

Так, це не кілька тисяч, що збиралися роками і поколіннями, а знищені були так підло і безжально. Так, це біль, який означає набагато більше, ніж тільки втрата самих примірників.

Але ми горюємо за всім, проте не здаємося і відновлюємося!

Ваші книги — це нові, якісні, добрі, мудрі видання, по які будуть приходити у красивий простір українці та українки, будуть читати і віритимуть у краще.
    Будуть відчувати підтримку і єдність.
    Бо з тими книжками ми передаємо набагато більше — нашу з вами любов.

І ще цей пост подяки хочемо особливо присвятити громадянам нашої країни —
    учням та ученицям 4-Г класу початкової школи “Первоцвіт”, які принесли для своїх ровесників у подарунок книжки минулого тижня!
    І ми пообіцяли, що обов’язково їх передамо з такою ж турботою, як вони передали їх нам.
    А потім наші працівниці провели дітям екскурсію по бібліотеці, аби згодом вони обов’язково до нас повернулись!

Може, наш текст є занадто солодким, але ми не проти! Стільки любові, що не вміщ ається у слова.
    Варто берегти і примножувати наше з вами світло!

Дякуємо!

P.S. нагадуємо, що збір продовжується, всі деталі тут.

• 2 Листопада