Онлайн-подія від Ukraine Global Faculty

• Онлайн-подія від Ukraine Global Faculty

Шановні студенти та викладачі!

Хочемо запросити вас на подію з академічного письма від Ukraine Global Faculty!

Ukraine Global Faculty – це некомерційна ініціатива, яка координується благодійною організацією K.FUND. Працює під патронатом Міністерства освіти і науки України за грантової підтримки Українського фонду стартапів.
    Як пишуть на сайті: “Підтримка ОСВІТИ світового рівня має вирішальне значення для відбудови України, розвитку людського капіталу та стимулювання економіки”.

Ukraine Global Faculty прагне забезпечити охоплення та залучення студентів/професіоналів під час війни;, створити сучасний освітній контент у всьому світі.

А місія ініціативи: залучити викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам і професіоналам доступ до найсучасніших онлайн-лекцій і майстер-класів.

Тож запрошуємо на подію, яку організовує команда UGF:

07 березня о 17:00 год

відбудеться онлайн-лекція професора університету Дрекселя (Філадельфія, США), засновника та директора Інституту наноматеріалів Е.Дж.Дрекселя, доктора технічних наук Yury Gogotsi «How to Write a Great Research Paper and Get it Published».

Юрій Ґоґоці провів близько 20 років, виконуючи обов’язки помічника редактора та редактора головного випуску багатьох журналів, зокрема Carbon (Elsevier) та ACS Nano. Опублікував численні статті у провідних журналах, зокрема Science і Nature.

На події розповість про свій досвід написання статей, а також пояснить процес редагування та рецензування.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, попередньо необхідно зареєструватися, заповнивши форму.

• 6 Березня