
Онлайн-курси для академічної доброчесності
-
Наступна стаття — про онлайн-курси, в яких питання академічної доброчесності показане через освіту та культуру, а ще про те, як роль бібліотеки сприяє культурі академічної доброчесності та дотичні до цієї теми питання.
Всі курси є безкоштовні, просто потрібне ваше бажання та час 🙂
Про поняття та питання формування культури “академічної доброчесності”. Розрахований на вчителів старших класів. Але насправді стане в нагоді всім, хто хоче розібратися у цій темі.
Під час онлайн-курсу дізнаєтесь про
- Академічну доброчесність, звісно;
- Плагіат та як його уникнути;
- Академічне письмо;
- Доброчесне середовище в університеті та про передумови його створення.
Онлайн-курс орієнтований на працівників невеликих бібліотек, які щиро прагнуть зробити свій простір сучасним і відкритим для користувачів. Курс складається з 5-ти тем.
Курс орієнтований на працівників бібліотек всіх видів і типів. Програма розроблена ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Який зв’язок між політикою, культурою та мистецтвом, як політичні процеси можуть формувати порядок денний культурного життя, і, водночас, чому політика та ідеології неможливі без мистецьких засобів свого втілення? Почуєте у курсі!
Що таке інформація і за якими законами вона розвивається? Чи можна регулювати інформаційний потік в сучасному світі? Яким є вплив дезінформації? Що сприяє поширенню фейків? Значення медіаграмотності у сучасному світі.
Хто така медіаграмотна людина? Як убезпечити себе та дітей в інтернеті? Як захистити дітей від кібербулінгу? У чому полягають завдання медіаосвіти у школі? Який світовий та український досвід медіаосвіти можна використати? Як шкільні проблеми та їх вирішення може працювати на формування позитивного іміджу закладу освіти?
Як освітянам використовувати можливості медіа для професійної діяльності?
Класний курс, в якому культурні і філософські проблеми розглянуті через долі і творчість українців. Тут про те, як сприймати Сковороду, культурні контексти Гоголя і Лесі Українки, а ще про Шевченка, Тичину, Хвильового, Франка, Стуса, Довженка та інших.
Про художню літературу вам розкажуть на прикладі “Маленького принца” Антуана де Сент-Екзюпері, “Володаря мух” Вільяма Голдінга, “Майстра і Маргарити” Михайла Булгакова і “Польоту над гніздом зозулі” Кена Кізі.
У цьому курсі, автори радять, як навчитися писати зрозуміло, читабельно та по суті.
Поки все. Будьте мудрі!
- 19 Грудня