Онлайн-курси для академічної доброчесності 2.0

• Онлайн-курси для академічної доброчесності 2.0

Друга частина підбірки про онлайн-курси, які дотичні до проблематики якості освіти та навчання, академічної доброчесності, наукової комунікації.  А перша була тут.

Всі онлайн-курси є безкоштовні, потрібне лише ваше бажання та час для навчання та саморозвитку.

Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів (Prometheus)
    Онлайн-курс про те, як розвивати культуру академічної доброчесності крізь предмет та напрям викладання.

Наукова комунікація в цифрову епоху (Prometheus)
    Курс побудований на основі трирічного досвіду викладання в Докторській школі імені родини Юхименків Національного університету “Києво-Могилянська академія”, проведення численних тренінгів та семінарів різних університетах України.

Аналітичний центр при університеті: інструкція з експлуатації (Prometheus)
    Цей курс дає можливість осягнути дві фундаментальні складові створення і роботи аналітичного центру: як писати аналітику та як розбудовувати організацію.

Ефективні комунікації для освітніх управлінців (Ед Ера)
    Мета курсу — сформувати розуміння ролі та місця стратегічних комунікацій у системі управління та нівелювання стереотипів щодо побудови спілкування.

Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах (Prometheus)
    Цей курс допоможе викладачам, агентам змін, завідувачам кафедр, гарантам програм і керівництву університетів знайти ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому.

Як діяти далі: Громаді про сталий розвиток (VUM Online)
    Курс – можливість усвідомити власну роль кожного у згаданому процесі, незалежно від віку, посади, фаху чи сфери діяльності.

Освітні інструменти критичного мислення (Prometheus)
    Ключові проблеми курсу: якими мають бути ідеали освіти, або яку особистість має виховати наша освіта? Як навчати так, аби наша молодь стала успішною та щасливою?

Критичне мислення для освітян (Prometheus)
    Запропонований курс дозволить вам опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити вашу особисту ефективність та успішність ухвалених рішень.

Very Verified. Онлайн-курс з медіаграмотності (Ед Ера)
    Цей онлайн-курс із медіаграмотності пояснює, як орієнтуватися в інформації довкола та як розпізнавати дезінформацію і пропаганду.

Права людини в освітньому просторі (Ед Ера)
    Курс допоможе краще зрозуміти сутність та еволюцію, перелік, особливості прав людини.

• 17 Січня