Обмінно-резервний фонд

 • Обмінно-резервний фонд

  В Бібліотеці Українського католицького університету сформовано книгозбірню з обмінно-резервного фонду, куди мають можливість звертатися з проханнями, пропозиціями щодо співпраці наші читачі, майбутні та діючі партнери з інших бібліотек, наукових та освітніх інституцій.

  В книгозбірні нашого обмінно-резервного фонду сконденсовано літературу та періодику з найрізноманітніших ділянок гуманітаристики: історії, педагогіки, соціології, візантистики, мистецтва, культурології, української та зарубіжної літератури, епістолярної спадщини різних культурних діячів, словники з різних ділянок знань та інші. Також широко представлена література з богословської тематики. Частково є і періодика, але також з богословської, частково історичної тематики.

  Варто зауважити, що вся книгозбірня обмінно-резервного фонду сформована на основі дублетної літератури. Тому у зібранні творів або числах окремих періодичних видань трапляються прогалини.

  Зважаючи на особливості роботи резервно-обмінного фонду, ми зацікавлені в якнайширшій співпраці й обмінах із іншими освітніми установами, бібліотеками для поповнення наших фондів.

  Водночас ми відкриті для ідей та пропозицій стосовно роботи нашого резервно-обмінного фонду від читачів, партнерів та всіх зацікавлених.

  Для усіх запитань та пропозицій пишіть сюди: [email protected]; чи сюди: [email protected]

  • 25 Листопада
Переглянути ще