на День подяки

 • на День подяки

  Сьогодні у деяких країнах святкують День подяки. А нам, українцям та українкам, завжди є за що дякувати.

  Щоб злість залишити тільки для ворога у повному обсязі, а свій світ, своїх друзів, рідних, найрідніших наповнювати тільки любов’ю і вірою!

  Тому ми дякуємо сьогодні (і завжди) всім комунальникам, електрикам, рятувальникам, логістам, дякуємо всім лікарям, водіям, волонтерам, поштарям, і, звісно, дякуємо ЗСУ за те, що ми продовжуємо вірити і працювати.
  Якщо вони можуть, то і ми з вами можемо.
  Правда?

  І ще ми дякуємо всім вам, хто приносить часточки своїх домашніх бібліотек.
  Ми, книголюби, добре розуміємо, що таке книжка, і як її віддавати комусь.

  Але мало не зі сльозами на очах спостерігаємо, як ви всі приносите книжки, аби поділитися із дітьми зі села Богданівка на Київщині,
  де все зруйнували прокляті росіяни.

  Ми вже робимо перші підсумки цього великого збору: оголосимо про них через тиждень.
  ⠀А поки ще хочемо подякувати пану Василю за крутезну колекцію коміксів!

  Надіємось, читачі оцінять скарб!

  Пан Василь передав серію з 10 коміксів «Бетмен»!
  Каже, що вона “занурить читача в світ Бетмена, історію його битви зі злочинністю в Ґотемі. На своєму шляху Бетмен зустрічався з таємничим Судом Сов, Загадником, Джокером і іншими злочинцями.
  І хоч зазнавав багато втрат, але продовжував свою битву”.
  Не здається!

  І ще одну серію з 8 коміксів «Ліга Справедливості»!
  “Найсильніші герої світу DC обєдналися в команди, щоб протистояти найбільшим загрозам людства. Супермен, Дивожінка, Бетмен, Флеш, Кіборг, Аквамен — кожен супер-герой надзвичайний, але саме команда і спільна боротьба за людство є ключем до перемоги над силами зла”.

  Пан Василь каже, що “насправді, там кожна книжка вартує свого опису. Але це буде дуже довго і краще читати самі комікси, ніж читати про них!”

  і додає
  “Може здаватись, що комікси,— це лише картинки, але в кожен кадр вкладена робота цілої команди, яка старається малюнком передати і сюжет і емоції персонажа. Кожен художник коміксів має свій стиль малювання картинки, від геть мультяшного до майже реалістичного. В коміксі навіть тінями і відсутністю кольорів можна передати дуже багато. Це ціле мистецтво і не лише для дітей”

  Дякуємо також місту Луцьк (Lyuda Danylyuk) за передану посилкою любов, дякуємо Самойліч Тетяні, Яручикам Тетяні і Віктору, Ірині Підгородецькій і її подрузі, дякуємо 9 класу Ліцей 80 Львівської міської ради за книги, всім таємним благодійникам і вам за тепло і добро !

  Деталі про збір книг є тут

  • 25 Листопада
Переглянути ще