“Моє тихе Різдво” від ВСЛ під час благодійного ярмарку

 • “Моє тихе Різдво” від ВСЛ під час благодійного ярмарку
  Передчуття різдвяного дива супроводжується запахом мандаринок, лагідним полум’ям свічок і дитячою радістю.
  Звісно, ми не віддамо війні традиції, обставини не скасують Різдва, навіть, якщо світла і добрих вістей буде менше, ніж зазвичай.
   
  У час адвенту, 7 грудня о 17:30 відбудеться презентація антології українських письменників «Моє тихе Різдво» у Центрі Шептицького УКУ (Львів, вул. Стрийська, 29а, укриття, аудиторія 002).
   
  На подію завітають автори, що мешкають у Львові, а саме, Мар’яна Савка, Романа Романишин і Андрій Лесів, Ірина Савка, Ольга Ренн, Олена Лотоцька та розкажуть про свої різдвяні історії та роботу над ними.
  Модерує поетка і культурна менеджерка Анна Луцюк.
   
  На сторінках цієї книжки Різдво святкує велика галицька родина, а ще — волонтерка, для якої без есемески з фронту застигає час, і мусульманка, помішана на адвент-календарях, і навіть атеїстка, яка старанно готує дванадцять страв.
  Герої збірки шанують давні традиції та створюють нові, шукають сенси та чекають див. Вони радіють, ностальгують, смакують, згадують дитинство, шукають ідеальні різдвяні сюжети і виліплюють ідеальні вушка з грибами.
   
  Купити книгу можна тут.
   
  Захід організовується спільно з Бібліотекою УКУ в межах благодійного ярмарку продажу книг, за виручені кошти будуть закуплені книжки для бібліотек, що постраждали від російських окупантів.
  • 5 Грудня
Переглянути ще