Міжнародний день академічної доброчесності

• Міжнародний день академічної доброчесності

21 жовтня — Міжнародний день академічної доброчесності!

Бути щирими, відповідальними, якісно вчитись, поводитись етично, дбати про свою репутацію і головне – робити все це не тільки тому, що так треба, а тому, що інакше просто не хочеться чи навіть не вміється, – ось про яке суспільство мріємо.
    І можемо збудувати.
    І треба нам таки будувати.

А Бібліотека УКУ, надіємось, у цьому трохи допоможе.

Як саме?
    Ми маємо проєкт промоції академічної доброчесності в УКУ.

Що це означає?
    За період дії проєкту наша команда організувала 8 подій.

Наприклад,
    “Як не стати плагіатором мимоволі” (із Оленою Рижко)
    “Культура написання наукових текстів” (розповідала Наталя Шліхта)
    “Авторське право в університеті” (із Євгеном Ніколаєвим, Іванною Малицькою, Сергієм Гавенком)
    “Дипломна – це не смертельно” (переконували Катерина Зарембо, о. Андрій Шестак)
    “Як зібратися і написати дипломну чи курсову, коли йде війна?” (розповідали Данило Судин та Анастасія Широка).
    Та інші не менш важливі теми.

Всі ці події збережені на нашому ютуб каналі.

Також ми доєднуємося до орієнтаційних сесій УКУ, які створені для знайомства нових студентів із спільнотою та цінностями Університету. Наприклад, цього року були круті лекції про доброчесність, етику та репутацію. Добре, коли перші кроки у навчальному процесі налаштовані на таких думках)

А ще в нас є довгочити!

На сайті маємо багато корисних порад, списків, лайфхаків, онлайн-курсів, різноманітних ресурсів, інформації про національні стандарти з оформлення бібліографії, а ще можливості перевірки на плагіат і так далі.

Крім цього всього, ми протягом року допомагаємо вам справитися із стресом під час написання дипломних, курсових та інших робіт через консультації з пошуку літератури та принципів дотримання академічної доброчесності. Можете запитати, нащо це, але бачимо, що після такої консультації стає простіше)

Ось тут є деталі.

• 21 Жовтня