Міжнародна конференція європейських богословських бібліотек

 • Міжнародна конференція європейських богословських бібліотек
  Довгоочікувана подія відбулась 😇
  6 і 7 вересня пройшла 49-та Міжнародна конференція європейських богословських бібліотек!
  Цьогоріч темою була “Інформаційна грамотність у європейських богословських бібліотеках”
   
  Попередньо захід планували у форматі offline в нас, в Українському католицькому університеті. Але пандемія досі не дозволяє все зробити так, як задумали. Тому всі ідеї перенесли в online.
   
  Організатором конференції була Асоціація богословських бібліотек Європи (BETH – European Theological Libraries)
  Конференцію відвідало майже 60 учасників з Бельгії, Італії, Німеччини, Нідерландів, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Польщі, Фінляндії та інших країн. Україну представили Українська Євангельська Теологічна семінарія, Дрогобицька духовна семінарія, Волинська Православна Богословська Академія і, звісно, ми, Бібліотека УКУ.
  Спікери ділились досвідом впровадження та реалізації різноманітних сервісів з навчання студентів інформаційної грамотності, а також використання платформ для організації навчального процесу чи написання власних дослідницьких робіт (наприклад, ILIAS, LIMO, Zotero, KUBIC та інші).
  Спікером від УКУ був проректор з наукової роботи Олег Яськів.
  До виступів також були запрошені студенти, які є безпосередніми користувачами цих послуг. Наприклад, про практичну сторону користування Бібліотекою УКУ розповіла Вікторія Розлуцька, студентка магістратури Філософсько-богословського факультету УКУ.
   
  Для нас насправді така участь у конференції богословських бібліотек Європи є дуже важливим кроком! І це ще додає сили втілювати ідеї.
  • 8 Вересня
Переглянути ще