Марі Кондо “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”

 • Марі Кондо “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”

  Марі Кондо – спеціаліст по створенню комфорту в помешканнях, консультант та автор книг. Із неймовірною енергією навчить вас, як створювати затишок у власній квартирі.

  Книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” точно змінить уявлення щодо повсякденного прибирання. Адже наводити лад у власному помешканні може бути цікаво, весело та ефективно.

  Завдяки надзвичайно простому способу позбутися безладу в нашому житті, Марі Кондо розповідає, що такий метод очищення здатний змінити навіть хід думок та життя в кращу сторону. І маленьке прибирання у власному домі стимулює нас до очищення емоцій від негативу, застарілих нереалізованих ідей. Заодно додає позитиву та заряду енергії на майбутній день чи важливі події у житті.

  Мистецтво організації простору – нелегка справа. Інколи потрібно звернутися по допомогу до спеціалістів у цій справі, які б якісно допомогли нам зорієнтуватися, як правильно наводити лад. Реорганізація нашого власного помешкання допомагає не лише в оновленні, але й зміні світогляду. Навіть зміні роботи та в кар’єрному зростанні.

  Цікаво, що японці вірять, якщо вдома охайно та чисто, це приносить успіх у всіх справах. Чому б не запозичити таку ідею нам?

  Важливо прибирати не постійно, а достатньо одного разу. Але робити це потрібно якісно та правильно.Варто переглянути свої звичні манери та методи прибирання. Наприклад, наводити лад із якоюсь метою. Це додасть енергії та сили здійснити власну мрію, виконати мету.

  Інколи важливим фактором є те, щоб сім’я не підглядала за вами, коли ви прибираєте у власній кімнаті. Щоб ви самостійно могли приймати важливі для вас рішення. Так ви самі справлятиметесь зі своїми проблемами, відбиратимете якісні речі від недобрих.

  Кожен із нас, мабуть, спостерігав, як легко стає на душі, коли ми очищаємо себе від непотребу. І так ми стимулюємо себе викидати все непотрібне із життя. Насправді можливо змінити підхід до всього завдяки методу очищення та прибирання у власному домі.

  Книга легка в прочитанні і надзвичайно корисна у повсякденному житті. Вона дасть можливість створити комфортне житло, в яке схочеться повертатися. І в яке буде приємно запрошувати гостей, створювати цікаві історії для своїх друзів.

  “Викинь мотлох із життя!..” пригодиться у використанні не лише молоді, яка хоче впорядкувати власне помешкання, але й людям похилого віку, які багато часу проводять у власній квартирі. Та і взагалі усім, хто хоче, щоб їхнє житло милувало око та тішило кожного дня.

  Творчим особистостям та офісним працівникам ця книга допоможе не лише створити комфортне середовище на роботі, але й стимулюватиме для майбутнього кар’єрного розвитку.

  Звісно, щоб книга дійсно допомогла вам у вирішенні проблем, потрібно навчитися, а головне захотіти, використовувати успішні методи, якими ділиться Марі Кондо у “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”.

  (с) Ірина Підгородецька

  беріть читати: Марі Кондо “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” (переклад з англійської Ірини Грипи) Клуб сімейного дозвілля, 2016 р. – 206 с.

   

  • 8 Серпня
Переглянути ще