
Корисні посилання про академічну доброчесність 2.0
-
У цій статті ми зібрали ресурси, де можна почерпнути інформацію про доброчесність не лише в університеті та не лише в освіті, зокрема і під час війни.
Ресурси для тих, хто прагне стати ще більш чесним із собою, відповідальним та освіченим, добрим та, звісно, начитаним 🙂
“Освіта у часі війни: корисні ресурси”
Добірку корисних ресурсів “Освіта у часі війни” підготувала Діна Вьорткіна, директорка Офісу інформації та навчальних технологій Коледжу освіти Університету штату Флорида.“Прозора школа. Як побудувати доброчесне середовище”
Курс від НАЗК.“Оцінювання без знецінювання”
Онлайн-курс про сучасні практики оцінювання (від EdEra)Навчальні модулі з етики та доброчесності.
Вебінари “Академічна доброчесність”
Автори “Ініціативи академічної академічної доброчесності та якості освіти” діляться з нами практиками українських освітян, порадами експертів, розглядають нормативно-правове забезпечення щодо аспектів якості освіти та запрошують до обговорення важливих тем, що турбують академічну спільноту.“Фундаментальні цінності академічної доброчесності”
Переклад українською мовою здійснено “Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні” – SAIUP, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.Шліхта Н. “Основи академічного письма. Методичні рекомендації та програма курсу”
Створено в рамках “Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні” – SAIUP у партнерстві із Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США в Україні.“Путівник з академічної доброчесності для позашкілля”
Створено в межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” — Academic IQ, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні, у партнерстві з Малою академією наук.#ОСВІТАБЕЗКОРУПЦІЇ. Вчись і навчай доброчесності
Освітні матеріали з питань запобігання корупції (інформація на сайті Освітнього омбудсмена)
- 25 Листопада