книги видавництва Свічадо

 • книги видавництва Свічадо

  Продовжуємо вам розказувати про книжки, але крізь розповіді видавництв:
  як їм працюється зараз, які виклики, результати, про думки та нові сенси.

  Сьогодні на наші кілька запитань відповіла команда видавництва Свічадо!
  Це також наші друзі-партнери.
  А книгу для себе у Свічадо знайде кожен, бо, як пише навіть у них на сайті, вони видають “книжки, які служать Любові. Які дарують людям радість. Справжню радість. Радість душі”:

  • духовна література
  • психологія
  • біографії
  • дитяча література

  І хто дочитає до кінця, той знайде дещо приємне 🙂

  Як зараз працює видавництво?
  Ми не припинили працювати після 24 лютого і надалі продовжуємо свою діяльність у звичному режимі, але з корективами відносно життєвих реалій. Активно долучаємось до волонтерських ініціатив, організовуємо онлайн-зустрічі на тему війни в Україні з нашими авторами, поширюємо актуальну інформацію про події видавництва для читачів.

  В який момент ви зрозуміли, що пора відновлюватись після 24 лютого?
  На початку повномасштабного вторгнення відчували нерозуміння, як планувати свою діяльність і куди рухатись далі щодо вже запланованих проєктів. Проте, переглянувши та скорегувавши видавничий план, все ж вирішили не припиняти роботу.
  Працювати в часі війни — це непросте випробування, але ми є частиною великої і відважної країни, яка бореться і відстоює свій суверенітет на всіх фронтах.

  Чи є щось, що переосмислилось в організації робочих процесів, ваших принципів чи місії видавництва?
  Місія видавництва залишилась незмінною — через видання книжок сприяти розвитку як окремих осіб, так і суспільства в цілому, в руслі християнських цінностей.
  Проте трішки змінились акценти у підході до роботи. Ми проаналізували потреби наших читачів згідно викликів часу. Деякі проєкти відклали на поки невизначений час, натомість зреалізували нові, більш актуальні в нашому сьогоденні.

  А як ви ставитесь до російськомовних книг?
  Ми вболіваємо за всі законотворчі процеси і громадські ініціативи, що всіляко сприяють розвитку та видавничому процесу саме українського книжкового продукту. Вважаємо, що україномовний книжковий ринок — це питання, яке визначає нашу ідентичність, наше майбутнє, як нації. Російськомовні книги, особливо зараз, мають право на існування, але в росії. Українська книга має розвиватися і врешті зайняти своє домінуюче місце у країні, де державна мова — українська.

  Яке місце у вашій роботі посідають бібліотеки? Як, на вашу думку, бібліотекам покращити свою роботу, особливо зараз, коли наше суспільство прагне і має шанс дійсно розвиватися (і після перемоги)?
  Бібліотеки вже давно не є лише книгозбірнею і місцем, де можна взяти почитати книгу. Це потужний інтелектуальним майданчик, що творить знакові ініціативи.
  В ході останніх подій, бібліотеки проявили себе як платформи, що об’єднують і мотивують волонтерів, культурних діячів, небайдужих людей, які готові своєю ресурсністю і бажанням творити гарні справи. Ми побачили, якою дружною спільнотою можемо бути. І це все покроково наближає нас до перемоги, після якої розпочнеться новий етап розвитку у всіх сферах.
  Для видавництв співпраця з бібліотеками — це про взаємну мету. Про те, що книги — це можливості, своєрідний елемент коду нації. Ресурс, який сприяє розвитку і відкриває нові горизонти. Видавати якісний продукт і давати доступ до нього через спільну працю на нашому, культурному фронті.
  Попереду ще багато можливостей і відкритих просторів для вдосконалення. Вже зараз ми спостерігаємо значну підтримку з інших країн. Обмін досвідом, спільні проєкти, нові методи і форми роботи — це все те, що сприятиме покращенню розвитку бібліотек і їхніх читачів.

  Яка книга стала найпопулярнішою в час повномасштабної війни?
  У зв’язку з нашими реаліями, тема війни і підтримки є найбільш популярною серед читачів. У нелегкі часи, люди часто шукають відповіді на питання, які їх хвилюють. Так як видавництво “Свічадо” — це перш за все про християнські цінності, то відповідно, найбільше запитів щодо молитовної літератури.
  Ось декілька позицій, які найчастіше обирали наші читачі:

  Чого би вам найбільше хотілось?
  Ми мріємо про перемогу! І кожен наш день присвячений саме перемозі у цій жорстокій війні. Всі робочі процеси спрямовані на те, щоб видавати якісний і цікавий літературний продукт для читачів, допомагати волонтерським ініціативам та нашим сміливим воїнам, завдяки яким маємо можливість продовжувати здійснювати своє покликання — утверджувати духовні цінності в сучасному світі.
  Нам бракує колег, які зараз перебувають в гарячих точках військових подій, співпраці з улюбленими друкарнями, які суттєво постраждали від російських загарбників, а також такої необхідної стабільності, що допомагає будувати грандіозні плани для великих звершень. Але нам не бракує віри в те, що завдяки Богові та нашій єдності ми переможемо і скоро відновимо не тільки стабільність, а й творчі плани.

  P.S.
  Нашим читачам і нам усім бажаємо повної перемоги над вором, щоби нашим наступним поколінням не довелося повератися до війни знову і знову. Нехай віра, надія та любов скріплюють наші душі та серця у єдиному пориві — утвердити міцний і тривалий мир на землі соняшників, золотих ланів і неймовірних відважних людей, які з іменем Господа на вустах сьогодні змагаються зі злом.

  ***

  Читайте книги видавництва в нас у бібліотеці, розташованій у Центрі Шептицького та у Бібліотеці на ФБФ (спеціальні стелажі, або в читальних залах).

  А також купуйте книги на сайті Свічадо.
  І маємо приємну новину:
  з 11 липня і до 17 липня (включно) для наших спільних читачів діє промокод libraryUCU на знижку -20% на будь-яку книгу видавництва “Свічадо” при замовленні на сайті!

  Читайте про інші видавництва у нас на сайті.

  І таки так, на книжки завжди є час, бо це також і те, що нас формує.
  Бережіть себе
  Віримо в Україну!

   

  • 11 Липня
Переглянути ще