Книги про академічне письмо

• Книги про академічне письмо

Тепер академічні тексти у нашій Бібліотеці вам буде писати ще легше!

Нещодавно Бібліотеку УКУ відвідав почесний директор Міжнародних програм Американської ради наукових товариств, доцент Варшавського університету професор Анджей Тимовскі (Dr. Andrzej Tymowski).

Гість нашого Університету подарував Бібліотеці прекрасну добірку книг для написання академічних, наукових та креативних текстів, книг про сприяння академічній доброчесності в освіті.

Подарована колекція буде цікавою для студентів, викладачів, майбутніх авторів, письменників та усіх поціновувачів письма.

Lipson, Charles. Doing honest work in college: how to prepare citations, avoid plagiarism, and achieve real academic success / Charles Lipson. – 2nd edition. – Chicago: The University of Chicago Press, 2008.
    Автор розповідає про:
    – три принципи академічної доброчесності;
    – академічну доброчесність від першої лекції до фінального іспиту;
    – плагіат, стилі цитування та інше.

Belcher, Wendy Laura. Writing your journal article in 12 weeks: a guide to academic publishing success / Wendy Laura Belcher. – Los Angeles: Sage, 2009.
    Автор розповідає про:
    – створення плану для написання, початок роботи над текстом;
    – написання академічної статті та інше.

Norton, Scott. Developmental editing: a handbook for freelancers, authors, and publishers / Scott Norton. – Chicago; London: University of Chicago Press, 2009.
    Автор розповідає про:
    – редагування написаного та розробленого тексту;
    – огляд роботи зі сторони автора та клієнта чи замовника;
    – багато деталей та нюансів редагування тексту.

Booth, Wayne C. The craft of research / Wayne C. Booth. – 4th edition. – Chicago ; London : University of Chicago Press, 2016.
    Автор розповідає про:
    – ремесло дослідження тексту, створення та написання;
    – від початку проблеми до вирішення;
    – створення зрозумілого тексту та інше.

Harvey, Michael. The nuts and bolts of college writing / Michael Harvey. – Indianapolis; Cambridge: Hackett Publishing Company, 2003.

і

Harvey, Michael. The nuts and bolts of college writing / Michael Harvey. – 2nd edition. – Indianapolis; Cambridge: Hackett Publishing Company, 2013.
    Автор розповідає про:
    – стиль написання у вищій освіті;
    – початок і завершення тексту;
    – які слова найкраще обирати для створення тексту;
    – пунктуацію, параграфи, стилі цитування та інше.

Дякуємо дуже за довіру до Українського католицького університету та книжкові дарунки для фондів Бібліотеки!

Сподіваємося, що з цими книгами вам буде ще простіше, комфортніше та швидше писати академічні тексти, статті, наукові чи студентські роботи, редагувати та втілювати в життя те, що колись здавалось дуже складним чи нереальним.

Принагідно зазначимо, що Бібліотека Українського католицького університету з великою вдячністю приймає бібліотечні матеріали: книги, журнали, газети та інше. Детальніше про це ви можете дізнатися тут.

• 14 Березня