Книгопоради від Яни Супоровської

 • Книгопоради від Яни Супоровської

  Поради книг від Яни Супоровської – журналістки телеканалу 1+1, ідейниці, справжньої леді і щасливої мами супер Лева.

  От що вона розповіла:

  Обрати ВСЬОГО й одночасно АЖ 5 улюблених книжок – вишукана тортура для того, хто хоч краплю любить читати. Кілька днів мучила цей список, а він мене, і от нарешті – мій персональний Топ-5.

  1.Астрід Ліндгрен “Брати Лев’яче серце”.

  Існують чудові люди, які вміють з дітьми розмовляти на рівних, як із дорослими. Ця книжка написана саме так. Знаєте, я досі пам’ятаю, як холонуло від страху в животі від пригод, як неможливо-відірватися-а-що-там-далі, як тонко описаний той неймовірний світ. Цю книжку обов’язково прочитаю сину, коли прийде час розказати, що таке добро, чому буває смерть, і чому нам така важлива любов.

  2. Тарас Прохасько “FM Галичина”

  Якби мені довелося негайно вирушати на безлюдний острів і можна було б взяти всього одну книжку – це була б вона. Прохасько – геній, а ця книга – його шедевр. Книжка з відповідями на мільйон запитань. Книжка-джаз. Книжка, яку неодмінно треба дозволити собі посмакувати. У мене все.

  3. Георгій Данелія “Чіто-Гріто”

  Книга спогадів режисера. Вона така товстенька, вже потріпана, але наш незмінний родинний попутник у всіх подорожах. Гієчка Данелька (а я так ніжно називаю автора) пише про дитинство у Грузії, приколи зі зйомок, своїх котів і внука. Але як же круто, тонко і самоіронічно в нього це виходить.

  4. Сергій Довлатов “Чемодан”

  Що тут писати. Не читали? Я вам заздрю. Неодмінно варто це зробити просто зараз.

  5. “Таємний щоденник Хендріка Груна”

  Грун – мешканець будинку для старих і описує те, що з ним трапилося протягом дня. Нудота, правда? А от і ні. Це книжка, від якої регочеш вголос. Дивовижно весела і до мурашечок сумна. Нестримно чекаю на продовження.

  • 24 Травня
Переглянути ще