Книгопоради від Лілії Боровець

 • Книгопоради від Лілії Боровець

  Розповідь про улюблені книжки від Лілії Боровець – громадської активістки, співзасновниці Центру інноваційної освіти «Про.Світ» та просто чарівної і цікавої особистості.
  Лілія нам написала, що було важко вибрати лише 5 книг. Але вдалось:
  ​1. Віктор Франкл “Людина у пошуках сенсу” – люблю перечитувати її, бо допомагає знайти відповідь на запитання: “Чому я тут?” А ще додає віри у Людину і її здатність не “пристосуватись”, а “пристосувати” світ до себе, залишатись собою, незважаючи на обставини.
  2. Carol Dweck “Mindset” – ще зовсім донедавна домінувала думка, що кожен народжується з певною кількістю таланту. Керол, послідовниця позитивної психології, це спростовує. Вона у своєму дослідженні доводить, що кожна людина має необмежений потенціал, і все залежить від якості наших зусиль. Корисно, щоб розібратись, який підхід сповідуєш сам.
  3. Володимир Єрмоленко “Ловець океану” – це дуже мелодійна, зворушлива інтерпретація подорожі Одіссея, пошуку себе і свого шляху. Дуже гарно читається в осінні дні!
  4. Еріх Фромм “Мати чи бути”, “Мистецтво любити” (“не стрималась, але ці дві книги дуже хороші!”) – допомагає зупинитись і поглянути на те, як влаштоване суспільство, нагадує про важливість вибору, який ми робимо щодня, і ставить в центр людські стосунки як найвищу цінність. 
  5. Гарпер Лі “Вбити пересмішника”, бо дуже життєствердна. Читаючи її, усвідомлюєш, як важливо розуміти інші контексти, вміти співпереживати і співтворити з іншими. Хоч події книги розгортаються в 30-х роках минулого століття, дуже чітко відчуваєш, актуальність і сьогодні.

  • 24 Травня
Переглянути ще