Книгопоради від Ірини Воробець

 • Книгопоради від Ірини Воробець

  Улюблені книги Ірини Воробець – людини, яка любить книги і каву, та не уявляє без них свого життя. Тому й працює у Видавництві Старого Лева. А за спеціальністю, до речі, соціолог!

  1. Книга, яка стала в моєму житті номером один – це “Аліса в країні див” Льюїса Керрола. Її називають казкою, але для мене вона щось однозначно більше. У цій історії переплітається стільки всього неймовірного і цікавого, що я неодноразово перечитувала її в дорослому віці. Кожного разу десь між рядками знаходила для себе щось нове та пізнавальне.
  2. “Бріда” Пауло Коельо. Історія про самопізнання та пошук істини. Які, звісно, у кожного свої, але те, як подає такі історії Коельо, завжди надихає. З цієї книги у мене почалась безмежна любов до його творчості, яка триває і по сьогодні.
  3. “Тінь вітру” Карлоса Луїса Сафона. Ця книга взагалі має у собі якусь не відому магію. Поки її читаєш, складається враження, наче ти в цій книзі живеш, знайомлячись із непересічними історіями її героїв та чудовою Барселоною. Це ще не враховуючи післясмак від прочитаного, який залишається ще дуже надовго.
  4. Із нового, що мене вразило останнім часом: “Перехожі” Богдана Логвиненка. Книга про мандрівки, яка вражає своєю простотою і справжністю та розповідає історії справжніх пересічних людей, які трапляються на шляху мандрівника. Розповіді настільки щирі, що наче й ти сама знаєш цих усіх людей, а познайомившись із ними та дочитавши останню сторінку, одразу виникає бажання взяти наплічник та самому кудись помандрувати)
  5. І п’ята моя книга – це “Велика магія” Елізабет Гілберт. Ще до недавнього часу я зовсім не любила мотиваційну літературу. Мені здавалося, що значно краще, коли людина сама намагається розширити власні горизонти, а не за чиїмись рекомендаціями. Та прочитавши цю книгу, моя думка кардинально змінилась. Бо, як виявляється, мотивації можуть бути зовсім іншими, ніж я про них думала. І вони здатні не наставляти тебе на “шлях істини” якимись завченими теорійками, а просто надихати жити радісніше та відкривати у собі щось світле. Після прочитання цієї книги я сама рекомендую її усім. А тим паче таким скептикам, як я сама)) цей шматочок світла ні для кого не буде зайвим.
  • 1 Червня
Переглянути ще