Книгопоради від Богдани Неборак

 • Книгопоради від Богдани Неборак

  Улюблені книги від Богдани Неборак – юристки, фахівця з авторського права, журналістки.

  5 улюблених книжок – усі про доброту і щастя на щодень.

  Богдана розповіла, що найбільше любить такі книжки, бо вони не обдурюють нас уявними недосяжними історіями, вони не білі й не чорні, не повчальні та не нудні.

  1. Юрій Андрухович «Листи в Україну» (вибране) – поетична точність та відвертість, у якій – Львів без свята пампуха, сиру, вина і хліба, підкупила мене на все життя,.
  2. Вітольд Шабловський «Кулемети й вишні» – книжка про найпростішу історію про добрих та поганих людей. Можна придумати які завгодно причини нашим діям, але врешті все зводиться до того, що ти робиш добрі речі – або ні.
  3. Філіп Сендс «Східно-Західна вулиця» – про те, що історія прав людини – з України, зі Львова. Головні концепції міжнародного права ХХ ст. сформували люди, які навчалися на юридичному факультеті університету Франка (Яна Казимира).
  4. Сьюзен Зонтаґ «Проти інтерпретації та інші есеї» – вчить не ускладнювати. «Замість герменевтики нам потрібна еротика мистецтва»
  5. Міхаіл Шишкін «Письмовник», «Венерин волос» – про буденне і про те, що життя – не з суцільних пригод, свят та феєрверків (хоча іноді – саме з них) і про речі, які, як мені здавалося, не можливо описати оригінально та красиво .
  • 24 Травня
Переглянути ще