Електронні ресурси бібліотеки

• Електронні ресурси бібліотеки

Бібліотека УКУ має доступ до ресурсів онлайн із книгами, періодикою, архівними оцифрованими матеріалами світу.
    Ми отримуємо можливість на тестові доступи до різних баз.
    Стараємося підбирати електронні бібліотеки по запитах наших студентів і читачів, а інколи онлайн-бази самі нас знаходять.
    Так, зараз є можливість користуватися

• Wiley Online Library (до 30 квітня 2020 р.),
    • History of Economic Thought (до 17 березня 2020 р.) та
    • Libraria (на постійній основі).

Доступ до них відкритий для всіх читачів, студентів і працівників у межах приміщень Бібліотеки та Університету через IP.

Детальніше про бази та підказки, як ними користуватися, є у розділі про електронні ресурси.

Wiley Online Library – найбільша колекція журналів різноманітних предметних напрямів сучасної науки (більше 50 тем) видавництва Wiley. Це понад 1500 назв та архіви з 1997 року до сьогодні.
    Доступ здійснений за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.
    В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

Ресурс Economic Thought охоплює історію економічної думки періоду 1700–1914 років. Також містить повні тексти книг, журнальні статті, нові тематичні нариси експертів зі сфери економіки.

Libraria – це архівна інформаційна система із українською історичною періодикою.
    Оцифровано близько 700 000 сторінок понад 400 видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримськотатарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України і поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст. Ресурс постійно наповнюється.

Приходьте, вчіться і ставайте кращими.
    А ми віримо у те, що у нас буде більше можливості для передплати чи доступу до повнотекстових та наукометричних баз даних.

• 6 Лютого